Gol Milika w wygranym meczu Olympique Marsylia

Napastnik reprezentacji Polski do Olympique Marsylia przeniósł się w styczniu br. (Fot. Getty Images)
Arkadiusz Milik zdobył wczoraj bramkę dla Olympique Marsylia w meczu 29. kolejki francuskiej ekstraklasy piłkarskiej wygranym z Brest 3:1. To jego trzeci ligowy gol w barwach ekipy, do której przeniósł się w styczniu z Napoli.

Napastnik reprezentacji Polski, który grał do 84. minuty, trafił do siatki w doliczonym czasie pierwszej połowy, dając gospodarzom prowadzenie 1:0.

W 73. wyrównał Lilian Brassier, ale kwadrans później Marsylia znów była na prowadzeniu po golu Floriana Thauvin. W samej końcówce wynik ustalił Mickael Cuisance.

Olympique Marsylia ma 45 punktów i przed pozostałymi rozstrzygnięciami tej kolejki zajmuje piąte miejsce w tabeli. Liderem jest Lille, które zgromadziło 62.

Puchar Francji: Gol Milika nie pomógł. Olympique Marsylia za burtą