Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Glik walczy z czasem i urazem barku, ale jest nadzieja

Glik walczy z czasem i urazem barku, ale jest nadzieja
Czy Kamil Glik pojedzie do Rosji? (Fot. Getty Images)
Jest cień szansy, że Kamil Glik pojedzie na mundial do Rosji. Dzisiaj obrońca reprezentacji Polski przejdzie kolejną konsultację medyczną we Francji. Jeżeli lekarze potwierdzą, że operacja nie jest konieczna - jest szansa, że piłkarz AS Monaco pojedzie jednak na MŚ w Rosji.
Reklama

Kamil Glik nabawił się urazu barku podczas zgrupowania w Arłamowie. Stało się to w dniu, kiedy selekcjoner Orłów Adam Nawałka ogłaszał 23-osobowy skład reprezentacji na mundial. 

Piłkarz za wszelką cenę chce pojechać na mundial do Rosji,  podjął więc walkę o powrót na boisko. Nadzieję fanom dałsam Glik, który wczoraj napisał na Facebooku. "Jest naprawdę dobrze. We wtorek chcę już być z drużyną" – napisał.

Jeżeli Glik pojedzie do Rosji - to i tak jest mało prawdopodobne,  aby zagrał już w meczu z Senegalem. Do 19 czerwca zawodnik nie zdąży wyleczyć kontuzji.

Jutrzejszy mecz towarzyski z Litwą w Warszawie będzie 47. występem piłkarskiej reprezentacji Polski pod wodzą trenera Adama Nawałki. W dotychczasowych biało-czerwoni odnotowali 24 zwycięstwa, 15 remisów i doznali siedmiu porażek. Bilans bramek: 93-44.

Będzie to jednocześnie 11. potyczka z Litwinami. Poprzednia również odbyła się przed wyprawą Polaków na wielką imprezę - 6 czerwca 2016 roku zremisowali w Krakowie 0:0, tuż przed wylotem na mistrzostwa Europy we Francji. Teraz biało-czerwoni szykują się do mundialu w Rosji.
 

Kamil Glik podczas rehabilitacji:
 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama