Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Garda: "30-letnia Polka znała swojego zabójcę"

Garda:
Do zabójstwa doszło prawdopodobnie w innym miejscu, niż znaleziono ciało. (Fot. "Irish Times"/screenshot)
Natalia Karaczyn została zabita przez mężczyznę, którego wcześniej znała - twierdzą funkcjonariusze gardy. Zwłoki 30-letniej Polki znaleziono wczoraj rano przy Hollywell Road na obrzeżach Sligo.
Reklama

Kobieta została uduszona. Do zabójstwa doszło prawdopodobnie w innym miejscu, niż znaleziono ciało. Istnieje policyjna teoria, że zabójca wpadł w panikę, po czym przetransportował zwłoki 30-latki na zalesione tereny przy Hollywell Road.

W związku ze sprawą zaginięcia kobiety już w niedzielę zatrzymano 32-letniego mężczyznę. Po przesłuchaniu został zwolniony, ale ponownie trafił do aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa - informuje "Irish Times".

Mężczyzna to znajomy 30-latki. Jak informują media, do morderstwa mogło dojść w wyniku "osobistej urazy".

Mimo zatrzymania głównego podejrzanego, irlandzka policja (garda) wciąż zbiera informacje dotyczące beżowego samochodu Peugeot 308 o numerze rejestracyjnym "09 DL", który poruszał się w niedzielę rano w rejonie Sligo.

Każdy, kto może pomóc w dochodzeniu, proszony jest o kontakt z komisariatem w Sligo pod numerem 071 915 7000; lub anonimowo pod numerem 1800 666 111.

Poszukiwania Polki trwały od niedzieli. Zaginięcie 30-latki, która wyszła w sobotę wieczorem do znajomych i nie wróciła do domu, zgłosiła funkcjonariuszom jej siostra. 

Natalia Karaczyn osierociła trójkę dzieci.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.08.2018
  GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

  Sport


  Reklama