Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Essex: Metrowy wąż znaleziony w toalecie

Essex: Metrowy wąż znaleziony w toalecie
To się nazywa "niespodzianka"... (Fot. RSPCA)
Zapewne nie tego spodziewała się para Brytyjczyków, kiedy weszła do łazienki w swoim domu w Basildon, w hrabstwie Essex. Ze spłuczki toalety wystawała głowa ponad metrowego węża - informuje 'Metro'.
Reklama

Obecność gada tak bardzo wystraszyła Naomi Burdett i jej partnera, że para natychmiast uciekła i zadzwoniła po pomoc do rodziny, a następnie wezwała straż dla zwierząt.

W trakcie interwencji okazało się, że Kevin, bo tak pieszczotliwie nazwała gada Naomi, to niejadowity wąż zbożowy, bardzo często hodowany przez osoby prywatne.

"Jestem pewien, że ci biedni ludzie doznali szoku, gdy odkryli węża mieszkającego w ich toalecie" - zauważa Joe White z Królewskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (RSPCA).

"Węże zbożowe są często trzymane jako zwierzęta domowe, więc to prawdopodobnie uciekinier. Jeśli ktokolwiek rozpozna gada, powinien zadzwonić do RSPCA pod numer 0300 123 8018" - apeluje White. 

Kevin odzyskuje teraz zdrowie w miejscowym ośrodku dla dzikich zwierząt. Weterynarze obserwują gada, aby stwierdzić, czy mógł spożyć jakąkolwiek substancję chemiczną znajdującą się w wodzie toalety.

Trwają poszukiwania właściciela gada. (Fot. RSPCA)

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 22.05.2019
  GBP 4.891 złEUR 4.310 złUSD 3.862 złCHF 3.821 zł

  Sport


  Reklama