Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dziennik "Metro" zachwyca się zdjęciami Polki, która fotografuje psy na całym świecie

Dziennik "Metro" zachwyca się zdjęciami Polki, która fotografuje psy na całym świecie
Urzekający portret trzech psów autorstwa Alicji Zmysłowskiej. (Fot. Facebook/Alicja Zmysłowska Photography)
Urzekające zdjęcia psów polskiej artystki zostały docenione przez brytyjski dziennik 'Metro'. Gazeta wychwala prace Alicji Zmysłowskiej i wykonane przez nią portrety czworonogów w najpiękniejszych zakątkach świata.
Reklama

"Jest autorką niesamowitych zdjęć, psów tańczących w świetle zorzy polarnej, biegających po plażach, a nawet psa na krawędzi urwiska. Jej projekt Żądza cudów jest sposobem na połączenie fascynacji podróżowania i miłości do psów" - wychwala Polkę dziennik "Metro".

"Autorka zdjęć dorastała w środowisku przemysłowym, desperacko próbowała więc pokazać swoje zdjęcia z najbardziej zachwycających miejsc na ziemi" - zaznacza brytyjska gazeta.

Swoimi portretami psów Polka trafia do serc ludzi na całym świecie. (Fot. Facebook/Alicja Zmysłowska Photography)

"Chciałam sfotografować psy w miejscach, w których nigdy wcześniej nie były fotografowane. Zależało mi na połączeniu wymarzonych krajobrazów i psów w roli głównych modeli" - zaznaczyła 23-letnia Alicja Zmysłowska.

"Zawsze chciałam podróżować do zapierających dech w piersiach miejsc i nie chciałam się ograniczać do klasycznej fotografii krajobrazowej, którą tak wielu innych wykonuje. Chciałam natomiast stworzyć coś nowego, wyjątkowego, oryginalnego, coś, co było prawdziwą częścią mnie. Po prostu próbuję znaleźć piękno, gdziekolwiek się znajduję" - dodała polska artystka.

Alicja Zmysłowska mieszka w Rudzie Śląskiej. Jej zdjęcia psów podobają się na całym świecie do tego stopnia, że Polka uczy teraz innych, jak wykonywać portrety czworonożnych przyjaciół ludzi. Prowadziła już warsztaty między innymi w Austrii, Norwegii i Czechach. 

Pies w zimowej scenerii. (Fot. Facebook/Alicja Zmysłowska Photography)

 

  Komentarze


  • Lolo
   2 października 2018, 21:37

   Naprawde piekne zdjecia.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 26.06.2019
  GBP 4.757 złEUR 4.264 złUSD 3.754 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama