Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dublin najbardziej przyjaznym miastem na Zielonej Wyspie

Dublin najbardziej przyjaznym miastem na Zielonej Wyspie
Dublin słynie ze swojej gościnności. (Fot. Getty Images)
Dublin został uznany jednym z najbardziej przyjaznych miast na świecie i najbardziej przyjaznym w Irlandii - donosi 'Irish Independent'. Na prestiżowej liście znalazł się również irlandzki Cork.
Reklama

Biuro podróży Big 7 zaktualizowało coroczny ranking, zwracając uwagę, w którym mieście mieszkają najbardziej przyjaźni ludzie.

Liderem rankingu po raz kolejny zostało kanadyjskie Vancouver. Na listę trafiły w sumie dwa irlandzkie miasta (Dublin na 6. miejscu i Cork na 17.), dwa angielskie (Londyn i Manchester kolejno na 40. i 32. miejscu) oraz jedno szkockie (Glasgow z 10. miejscem).

W prestiżowym rankingu nie znalazło się w tym roku żadne polskie miasto.

Mieszkańcy Dublina są bardzo towarzyscy. (Fot. Getty Images)

Autorzy zestawienia wyróżnili mieszkańców Dublina za "specyficzny styl życia".

"Ludzie tutaj są dobroduszni i mają poczucie humoru. Mieszkańcy dziękują nawet kierowcy autobusu - idealny przykład klasycznego irlandzkiego ciepła" - przekazano.

"Niezależnie od tego, czy zgubiłeś się czy po prostu chce poznać kogoś w pubie, mieszkaniec Dublinu chętnie Ci pomoże" - dodano.

Specjalne wyróżnienie trafiło w tym roku do stolicy Tajwanu - miasta Tajpej - za "bycie najbardziej przyjaznym miastem dla osób LGBT w Azji".

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.09.2019
  GBP 4.972 złEUR 4.389 złUSD 3.998 złCHF 4.040 zł

  Sport


  Reklama