Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dublin: Zapomniany wibrator postawił na nogi ochronę Luasa i Gardę

Dublin: Zapomniany wibrator postawił na nogi ochronę Luasa i Gardę
Pracownicy tramwaju myśleli, że mają do czynienia z ładunkiem wybuchowym. (Fot. Transport for Ireland)
Pozostawiony w Luasie wibrator postawił w tym tygodniu na nogi dublińską policję. Alarm podniósł zaniepokojony porzuconym dziwnym pakunkiem pracownik tramwaju.
Reklama

Do incydentu doszło we wtorek o 3:00 nad ranem, na wysokości Cabry w północnym Dublinie. Znaleziska dokonali pracownicy obsługujący linię niedaleko Fassaugh Road. Ich niepokój wzbudziła duża ilość "zapakowanych w folię kulek łożyskowych”.

"Przed podjęciem decyzji o wezwaniu wojskowych saperów z oddziału Explosive Ordnance Disposal (EOD) Gardziści wstępnie zbadali podejrzane urządzenie. Przyrząd opisano jako przezroczystą cylindryczną rurkę o długości 20-25 cm, wyposażoną w dużą liczbę kulek. Po ustaleniu co to jest, Gardziści zrezygnowali z wezwania EOD” - przekazał Independent.ie.

Jak ustalił portal, pracowników Luasa zmylił fakt, że wibrator był ściśle owinięty folią i sterczały z niego "przewody”.

"Zawsze lepiej dmuchać na zimne. Na szczęście w tym przypadku nie było to nic groźnego” - przekazało portalowi źródło.

Independent.ie nie zdołał ustalić, czy przedmiot został wyrzucony, czy też przekazany do biura rzeczy znalezionych przy najbliższym posterunku policji.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.258 złUSD 3.787 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama