Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Do kupienia bajkowy dom obok rezydencji Elżbiety II

Do kupienia bajkowy dom obok rezydencji Elżbiety II
Imponującej wielkości rezydencja jest zabytkiem klasy C i pochodzi z 1869 roku. (Fot. Savills)
Właśnie wystawiono na sprzedaż szkocką posiadłość, znajdującą się w pobliżu Balmoral Estate - ulubionej letniej rezydencji brytyjskiej rodziny królewskiej. Zakup tej nieruchomości może stanowić niezwykłą gratkę dla osób, które chcą mieć za sąsiadów królową Elżbietę II lub księcia Williama.
Reklama

Craigendarroch House, wielki dom w stylu barokowym, mieści się w Ballater w Aberdeenshire. Nieruchomość nie tylko sąsiaduje z rezydencją rodziny królewskiej, ale jest też do niej bardzo podobna. 

Ten "proporcjonalny i wszechstronny lokal mieszkalny" może być wykorzystywany jako "wyjątkowy dom rodzinny" lub "miejsce do wypoczynku" - czytamy w ofercie sprzedażowej na portalu Savills. 

Osoba, która chce mieć za sąsiadów koronowane głowy, musi dysponować 750 tys. funtów. (Fot. Savills)

Imponującej wielkości rezydencja jest zabytkiem klasy C i pochodzi z 1869 roku. Jej wnętrza zdobią m.in. granitowe posągi pochodzące z wyburzonego mostu Union Bridge w Aberdeen. Ten niezwykły dom z siedmioma sypialniami ma nawet własną wieżę, połączoną z główną sypialnią, skąd roztacza się widok na okolicę.

Nowy właściciel podjedzie pod rezydencję w iście królewskim stylu, ponieważ prowadzący do niej podjazd jest otoczony przepięknym ogrodem - informuje "Metro".

"Craigendarroch House to najbardziej imponująca nieruchomość w doskonałej lokalizacji w obrębie zabytkowego Royal Deeside i Parku Narodowego Cairngorms. Taką przestrzeń i wymiary można zobaczyć jedynie w bardziej odległych rezydencjach" - zaznacza odpowiedzialna za ofertę Fiona Gormley z Savills.

Osoba, która chce mieć za sąsiadów koronowane głowy, musi dysponować 750 tys. funtów. Właśnie tyle trzeba zapłacić za bajkową rezydencję położoną przy 36 Braemar Road.

 

  Komentarze


  • Makaroon
   14 marca, 09:12

   Odleglosc pomiedzy posiadlosciami to 7.8 mili, w LND mieszkam 6 mil od Buckingham..wiec jestem juz sasiadem krolowej od dawna..

  • Mirek London
   14 marca, 12:01

   tAAA, JA TO KUPIE A PO BREXICIE MNIE WYWALA...

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.05.2019
  GBP 4.885 złEUR 4.311 złUSD 3.870 złCHF 3.834 zł

  Sport


  Reklama