Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Chelsea straci piłkarza? Wszystko przez wojsko

Chelsea straci piłkarza? Wszystko przez wojsko
Czy Jose Mourinho straci piłkarza? (Fot. Getty Images)
Chelsea Londyn może stracić jednego ze swoich piłkarzy, którego wezwano do odbycia służby wojskowej. Pozyskanemu w styczniu z Bazylei 22-letniemu Egipcjaninowi Mohamedowi Salahowi grozi zakaz przebywania poza ojczyzną do czasu wypełnienia obowiązku.
Reklama

Salah zbierał dobre opinie za swoje występy w ekipie mistrza Szwajcarii, czym zwrócił na siebie uwagę londyńczyków. Kiedy przeniósł się nad Tamizę za ok. 11 milionów funtów, dostał na to pozwolenie na podstawie uczestnictwa w "programie edukacyjnym".

Jak doniósł serwis kingfut.com, pozwolenie zostało jednak cofnięte decyzją ministra szkolnictwa wyższego. Jeśli nic się nie zmieni, Salah będzie musiał wrócić do ojczyzny i nie będzie mógł jej opuścić, dopóki nie wypełni wojskowej powinności (od 12 do 36 miesięcy).

"Salah wyraził ogromne zaskoczenie decyzją. Powiedział mi, że stara się reprezentować Egipt w najlepszy możliwy sposób" - wspomniał dyrektor reprezentacji narodowej Ahmed Hassan.

Egipska federacja, sztab ekipy narodowej oraz minister mają niebawem spotkać się, aby znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.05.2019
  GBP 4.904 złEUR 4.306 złUSD 3.862 złCHF 3.824 zł

  Sport


  Reklama