Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Brytyjski rywal Netfliksa za £5,99 już pod koniec roku

Brytyjski rywal Netfliksa za £5,99 już pod koniec roku
Na Britbox będzie można zobaczyć produkcje, które powstaną specjalnie na zamówienie brytyjskiego serwisu. (Fot. Britbox/screenshot)
BritBox, czyli wspólny projekt BBC i ITV, który jest odpowiedzią na amerykańskiego Netfliksa, będzie dostępny w UK pomiędzy październikiem a grudniem br. - podaje Standard.co.uk.
Reklama

W marcu dyrektor wykonawcza ITV, Carolyn McCall, informowała, że "wciąż trwają prace nad formalną umową z BBC". Dzisiaj już wiadomo, że BritBox wystartuje w czwartym kwartale tego roku, a porozumienie w tej sprawie McCall nazwała "krokiem milowym".

Na BritBox będą dostępne takie programy jak: "Love Island", "Gavin & Stacey", "Gentleman Jack", "Victoria", "Happy Valley", "Les Misérables" czy "The Office" Poza tym będzie można zobaczyć produkcje, które powstaną specjalnie na zamówienie brytyjskiego serwisu. Pierwsza z nich zostanie wyemitowana w 2020 r. 

ITV i BBC ustaliły też cenę nowej usługi: za miesięczny abonament BritBox trzeba będzie zapłacić £5,99.

"Subskrypcja wideo na żądanie jest coraz bardziej popularna wśród konsumentów, którzy uwielbiają oglądać, co chcą i kiedy chcą" - zaznaczyła Carolyn McCall. Dodała, że BritBox będzie "największą kolekcją brytyjskich programów w historii, a widzowie znajdą w jednym miejscu najlepsze produkcje z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości".

BBC i ITV oferują już ograniczoną liczbę programów za pośrednictwem darmowych usług strumieniowych iPlayer i ITV Hub.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2019
  GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Reklama