Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Brytyjska policja "zaniepokojona" losem 33-letniego Polaka

Brytyjska policja "zaniepokojona" losem 33-letniego Polaka
33-latek po raz ostatni był widziany 24 lipca br. (Fot. west-midlands.police.uk)
Policja z West Midlands, która prowadzi poszukiwania Tomasza Dzięcioła z West Bromwich, obawia się, że mężczyźnie mogło 'stać się coś złego'.
Reklama

33-latek po raz ostatni był widziany 24 lipca br. w swoim domu na West Bromwich High Street, ale jego zaginięcie zostało zgłoszone dopiero w zeszłym miesiącu.

Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, krótko przycięte brązowe włosy i niebieskie oczy. Znaki szczególne to tatuaże w stylu celtyckim na ramionach i nogach. Nie ma informacji, jak Polak był ubrany w dniu zaginięcia. 

"Do czasu zniknięcia Tomasz utrzymywał regularny kontakt z rodziną. Policja, a także jego bliscy w Polsce i Wielkiej Brytanii obawiają się, że mogło mu stać się coś bardzo złego" - poinformował rzecznik policji w West Midlands, cytowany przez birminghammail.co.uk.

"Czy wiesz, co stało się z Tomaszem? Widziałeś go? A może wiesz, gdzie znajdował się od czasu zniknięcia? Oficerowie muszą go znaleźć i upewnić się, że wszystko jest w porządku" - zaznaczył przedstawiciel służb.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z policją w West Midlands za pośrednictwem Live Chat na stronie west-midlands.police.uk (od godz. 8:00 rano do północy) lub pod całodobowym numerem telefonu 101.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.10.2019
  GBP 4.900 złEUR 4.297 złUSD 3.896 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama