Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Brytyjska policja chce więcej pieniędzy na poszukiwania Madeleine McCann

Brytyjska policja chce więcej pieniędzy na poszukiwania Madeleine McCann
Czy policja trafi na ślad Madeleine? (Facebook/Official Find Madeleine Campaign)
Policja badająca zaginięcie Madeleine McCann poprosiła brytyjskie MSW o więcej pieniędzy na poszukiwania małej Brytyjki. Fundusze na ten cel, którymi dysponuje Scotland Yard, kończą się w marcu.
Reklama

Funkcjonariusze poprosili Home Office o przeznaczenie dodatkowej gotówki i jej przekazanie do końca września 2018 roku. Brytyjskie media nie podają, o jaką kwotę poprosił Scotland Yard – informuje telewizja SKY News.

Brytyjskie MSW potwierdziło, że rozpatruje wniosek Metropolitan Police. "Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przekazało środki Metropolitan Police na operację Grange, a wymagane fundusze są regularnie weryfikowane, a kolejne wnioski wnikliwie analizowane” - napisano w specjalnym oświadczeniu.

Na poszukiwania małej Angielki wydano do tej pory 11 milionów. Fundusze na operację Grange zostały wygenerowane na prośbę poprzedniego premiera Davida Camerona w 2011 roku.

Brytyjski rząd w zeszłym roku wygenerował środki i przekazał policji jeszcze 154 tys. funtów, co pozwoliło na przedłużenie śledztwa o kilka miesięcy.

Madeleine zaginęła 3 maja 2007 roku. Gerry i Kate McCannowie podczas wakacji wyszli ze znajomymi do restauracji, zostawiając w apartamencie hotelowym swoją czteroletnią córeczkę i bliźnięta. Kiedy wrócili z kolacji, dziewczynki już nie było. 

Brytyjska policja przyjmuje zgłoszenie o zaginionej osobie co dwie minuty. Tylko na przełomie roku 2015-16 zaginęło ponad 375 000 osób, z których połowa to dzieci.
 

 

  Komentarze


  • Matrix
   13 lutego, 17:22

   Ludzie Kochani,,skupcie się na tym!!
   A co było z brzozą "smoleńską"?
   Cała Wasza uwaga jest na to skierowana bo,,,,przecież o to chodzi!!!!
   Bijecie pianę,snujecie różne teorie ,,a tymczasem,,,walą was w 4 litery.
   Macie tematy do poruszenia.Jest kuwa o czym dyskutować.
   Wszystko po to,żebyście zapomnieli o swoich problemach i o tym kogo kopnąć w d.
   Jest to tzw.temat zastępczy.Marian kupi.
   "Master of Puppets".
   Powodzenia.

  • Britishetaxpayer money,
   13 lutego, 23:47

   Money, money must be funny, No to mamy odpowiedz dlaczego tak ciagnie sie to wiadome sledztwo!Swoja droga to myslalem, ze w koncu samo przyznanie sie McCann do dawania corce tabletek nasennych i zastrzykow uspakajajacych,ktorych ukryte opakowania zostaly znalezione przez portugalska policje,a o ktorych na poczatku zaprzeczyli rodzice, mowi juz samo za siebie. Wszyscy wiedza jak ona zginela. Rodzice przedawkowali niechcacy. No ale jak sie ma przyjaciela Browna to sie jest respected no matter what. I jeszcze z czyich to money to funny?

  • Krzysztof Klapaucjusz
   14 lutego, 02:02

   A mnie sie wydaje ze ona sobie zyje . A organy chca wiecej kasy wyciagnac od rzadu !!!

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.08.2018
  GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

  Sport


  Reklama