Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Brytyjska firma zatrudniła eksperta ds. szczęścia Millenialsów

Brytyjska firma zatrudniła eksperta ds. szczęścia Millenialsów
Millenialsi stają się coraz bardziej zauważalni na rynku pracy. (Fot. Thinkstock)
Agencja medialna Social Chain zatrudniła pierwszego dyrektora ds. szczęścia i ludzi. Do zadań Kiery Lawlor należy dbanie o zadowolenie z pracy zatrudnionych w firmie Millenialsów.
Reklama

“Pokolenie Millenium często przezywane jest Snowflakes. Starsi szydzą z ich delikatności, obwiniają za niszczenie instytucji małżeństwa, randek oraz wydawanie pieniędzy na tosty z awokado zamiast odkładania na dom. Pomimo negatywnych konotacji, Social Chain zadecydował o postawieniu właśnie na nich” - donosi serwis “Metro”.

Dowodem na to, jak ważni są dla korporacji młodzi pracownicy, jest fakt, że zatrudniła ona osobę odpowiedzialną za ich szczęście. Co więcej, ma ona zadbać, by nie zatracili oni swojej “wyjątkowości”.

“Prowadzenia biura, w którym na porządku dziennym są szczenięta, baseny z kulkami i nielimitowane wakacje, jest dla mnie czymś o wiele więcej niż praca - to moja pasja” - zapewnia Kiera Lawlor.

Specjalistka podkreśla, że młody narybek jest w firmie traktowany indywidualnie i doceniany – specjalne okazje i osiągnięcia są świętowane ciastem i przyjęciem.

“Świętujemy wszystko – na swoje urodziny każdy dostaje prezent i tort, a załoga odśpiewuje przy jego biurku Sto lat. Obchodzimy także narodowe święta. Przygotowuję wówczas różne atrakcje – od babeczek po szalonego golfa i duże nagrody. Każdy zespół przygotowuje swoją piosenkę, która jest prezentowana przy szampanie i zimnych ogniach” - relacjonuje Lawlor.

Priorytetem biura jest samorozwój pracowników. Wśród zaplanowanych na najbliższy czas wydarzeń jest między innymi spotkanie Lunch & Learn – podczas lunchu prezentowana będzie pogadanka na temat umiejętności samoobrony, budowania pewności siebie oraz higieny psychicznej. Będzie też możliwość skorzystania z sesji terapeutycznych.

“Pokolenie Millenialsów jest bardzo ambitne i napędzane chęcią osiągania sukcesów. Dyrektor biura szczęścia i ludzi tworzy przyjazne miejsce, sprzyjające kreatywności, wolnej ekspresji i byciu razem” - podkreśla Charlotte Bowker, Senior Account Manager w Social Chain.

 

  Komentarze


  • Lukasz
   10 października 2017, 09:29

   Ciekawe jak szybko implementacja feministycznej polityki w firmie wyrwie sie spod kontroli i cala firma splajtuje?

  • THC
   10 października 2017, 12:29

   U mnie w pracy juz tak jest. To jest work & fun. Praca i zabawa w jednym. Jak sie robi co sie lubi i jest to pasja, w pracy nie czuje sie jak w pracy. :D

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.293 złUSD 3.668 złCHF 3.800 zł

  Sport


  Reklama