Brazylia zremisowała z Nigerią 1:1 w meczu towarzyskim, uraz Neymara

W ósmej minucie spotkania rozgrywający 101. mecz w kadrze Neymar złapał się za lewe udo i po kilku minutach został zmieniony. (Fot. Getty Images)
Brazylia zremisowała z Nigeria 1:1 (0:1) w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w Singapurze. Już w 12. minucie z powodu urazu mięśnia boisko opuścił słynny napastnik południowoamerykańskiego zespołu Neymar.

W ósmej minucie spotkania rozgrywający 101. mecz w kadrze Neymar złapał się za lewe udo i po kilku minutach został zmieniony. Nie wiadomo, czy kontuzja jest poważna, ale na bolące miejsce przyłożono lód i po pewnym czasie gracz Paris Saint-Germain mógł już normalnie chodzić wzdłuż linii bocznej boiska.

Nigeria objęła prowadzenie w 35. minucie po strzale Johna Aribo, a wyrównał w 48. minucie Casemiro.

Od czasu zdobycia w tym roku Copa America, także bez kontuzjowanego Neymara, Brazylijczycy nie wygrali czwartego kolejnego meczu - wcześniej zremisowali z Kolumbią i Senegalem oraz przegrali z Peru.