Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Birmingham: Mężczyzna z maczetą zaatakował przechodnia

Birmingham: Mężczyzna z maczetą zaatakował przechodnia
Do zdarzenia doszło w miniony piątek ok. godz. 16:00. (Fot. YouTube)
W centrum Birmingham napastnik rzucił się z maczetą na przypadkowego przechodnia. Zdarzenie zostało sfilmowane telefonem przez jednego ze świadków.
Reklama

Na nagraniu widać, jak nieznany sprawca wyciąga przedmiot, przypominający bardzo szeroki nóż, a następnie uderza mężczyznę w plecy. Po chwili ofiara odchodzi, ale napastnik podąża za nią. Wszystko dzieje się na oczach gapiów.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 16:00 w dzielnicy handlowej Square, niedaleko Dale End. Na miejsce wezwano policję, ale nie wiadomo, co stało się z napastnikiem i ofiarą - informuje "Metro".

W ostatnim czasie Birmingham, a przede wszystkim Dale End, ma problem z przestępczością - głównie z gangami młodzieży.

W maju policja została wezwana do tzw. strefy podwyższonego ryzyka i aresztowała 15-latka, który usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa publicznego.

Wcześniej policja interweniowała w sprawie zakłócającej porządek 30-osobowej grupy osób, w tym kobiety "uzbrojonej" w wałek do ciasta.

"Na obszarze znajduje się Publiczna Przestrzeń Ochrony Publicznej, co oznacza, że funkcjonariusze mogą zakazać przebywania tam każdemu, kto jest podejrzany o zachowania antyspołeczne" - informuje Rzeczniczka West Midlands Police.

 

  Komentarze


  • Adadada
   13 czerwca, 13:09

   hahaah a u nas w zacofanej Polsce tego nie ma, choroba.

  • Sam
   13 czerwca, 13:55

   Artykuł jest tendencyjny i faszystowski. To jest podsycanie nastrojów antyimigranckich. To jest ksenofobia skrzyżowana z homofobią. Portal Londynek staje się bardzo prawicowy! Ja p- - - -ę (znaczy się protestuję)

  • Wojak
   13 czerwca, 14:01

   A kto?Czarnych.Jakies jak zwykle.Nikt inny.A malolactic ganiaja z nozami bo nie ma na nich kary to tak bedzie.A karac jak w USA.Nawet kara smierci

  • Jaś
   13 czerwca, 18:50

   Sam kretyn jesteś.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.08.2018
  GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

  Sport


  Reklama