Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

BBC: Przed nami tydzień kapryśnej pogody. "Miks deszczu i słońca"

BBC: Przed nami tydzień kapryśnej pogody. "Miks deszczu i słońca"
Tydzień obfitować będzie w opady deszczu naprzemiennie z przejaśnieniami. (Fot. Getty Images)
Pochmurnym niebem i mgłami rozpoczął się tydzień w Wielkiej Brytanii. Meteorolodzy informują, że do końca tygodnia pogoda będzie dość kapryśna, a kraj podzieli się na dwie strefy - deszczową i słoneczną. Aurą nadal będą sterowały atlantyckie wiatry.
Reklama

“Nad całą Wielką Brytanią warunki atmosferyczne będzie kształtował Atlantyk. W północnej części Wysp spodziewamy się deszczy” - zapowiedziała dziś rano pogodynka BBC Breakfast, Alina Jenkins.

Tymczasem dzisiaj w Zjednoczonym Królestwie było raczej sucho - deszcz padał jedynie w niektórych regionach w północnej Anglii i Szkocji. Temperatury były dość wysokie – do 25 st. C, a w Londynie od rana było słonecznie.

Wychodząc na zewnąrtrz warto mieć przy sobie parasol. (Fot. Getty Images)

“Środek tygodnia przyniesie bardziej niespokojną aurę i więcej deszczowych chmur. Największe prawdopodobieństwa wystąpienia opadów pojawi się w Irlandii Północnej, Walii i północnej Anglii” - przekazała telewizja.

Bukmacherzy Ladbrokes ustawili ostatnio zakłady na 9/4, że ten miesiąc będzie najbardziej mokrym w historii.

“Upały zaczynają się wydawać odległą przeszłością. Niestety, z każdą spadającą kroplą deszczu jest coraz wyższe prawdopodobieństwo, że sierpień będzie rekordowy z niechlubnych powodów” - stwierdziła rzeczniczka Ladbrokes, Jessica Bridge.

Według Accuweather, w Londynie można się spodziewać w tym tygodniu miksu chmur z przejaśnieniami. Popadać ma dziś wieczorem i w środę późnym popołudniem. Temperatury wyniosą maksymalne do 24 st. C.

 

  Komentarze


  • Zabulka
   21 sierpnia 2018, 08:08

   Dopiero podawali ze to bedzie upalny dlugi weekend......

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.06.2019
  GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

  Sport


  Reklama