Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Awaryjne lądowanie samolotu easyJet. Dym w kokpicie

Awaryjne lądowanie samolotu easyJet. Dym w kokpicie
Samolot zaczął mieć problemy zaraz po starcie. (Fot. Getty Images)
Samolot linii easyJet został zmuszony do awaryjnego lądowania w Bristolu. Maszyna leciała z z Liverpoolu do Alicante, gdy w kabinie zaczął wydobywać się dym.
Reklama

Lot o numerze EZY7123 wystartował w środę (5 grudnia) z Liverpoolu tuż po godz. 16:30. Lądowanie w Hiszpanii było zaplanowane na godz. 20:15 czasu środkowoeuropejskiego - informuje Bristolpost.co.uk.

Jednak wkrótce po starcie piloci zgłosili "stan wyjątkowy", w związku z czym zadecydowano, że samolot zostanie przekierowany do Bristolu.

Maszyna wylądowała bezpiecznie i nikomu nic się nie stało. Pasażerowie polecieli do Hiszpanii samolotem zastępczym. 

Rzecznik brytyjskiego przewoźnika potwierdził, że "lot EZY7123 z Liverpoolu do Alicante został przekierowany do Bristolu z powodu dymu w kokpicie". "Pasażerowie otrzymali niezbędne informacje oraz darmowy posiłek i napoje. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności" - zaznaczył przedstawiciel easyJet.

"Bezpieczeństwo pasażerów i załogi to dla nas priorytet, a easyJet obsługuje flotę samolotów w ścisłej zgodności z wytycznymi wszystkich producentów" - zapewnił rzecznik przewoźnika.

Linie prowadzą dochodzenie w sprawie awarii.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.05.2019
  GBP 4.927 złEUR 4.307 złUSD 3.854 złCHF 3.820 zł

  Sport


  Reklama