Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Awaria w Lloyds Bank. Klienci bez możliwości wysyłania pieniędzy

Awaria w Lloyds Bank. Klienci bez możliwości wysyłania pieniędzy
Posiadacze kont w Lloyds Bank nie mogą opłacić dziś rachunków na czas. (Fot. Getty Images)
Setki klientów popularnego w Wielkiej Brytanii banku zgłaszają dziś problemy z korzystaniem z bankowości online. Błąd w aplikacji uniemożliwia m.in. wykonywanie przelewów pieniężnych.
Reklama

Pierwsze doniesienia o awarii pojawiły się na stronie Down Detector dziś ok. 10:00 - problemy zgłosiło wówczas ponad 300 osób.

Początkowo przedstawiciele Lloyds Bank przekonywali, że nie odnotowano jakichkolwiek utrudnień, ale obecnie potwierdzili, że faktycznie doszło do awarii.

Profil Lloyds Bank na Facebooku jest obecnie zasypywany pytaniami od sfrustrowanych klientów, którzy m.in. nie mogą na czas opłacić rachunków.

"Mamy pełną świadomość, że niektórzy klienci doświadczają problemów z bankowością online. Pracujemy obecnie nad rozwiązaniem problemu, aby przywrócić pełną funkcjonalność tak szybko, jak będzie to możliwe" - przekazał rzecznik banku w oficjalnym komunikacie.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.08.2019
  GBP 4.753 złEUR 4.352 złUSD 3.920 złCHF 4.007 zł

  Sport


  Reklama