Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Awantura na pokładzie samolotu easyJet do Liverpoolu. Czworo aresztowanych

Awantura na pokładzie samolotu easyJet do Liverpoolu. Czworo aresztowanych
Policja aresztowała czworo podróżnych lotu easyJet z Barcelony do Liverpoolu. (Fot. Getty Images)
Czworo pasażerów aresztowanych i samolot przekierowany na inne lotnisko - wszystko przez zachowanie pijanych podróżnych podczas lotu samolotu easyJet z Barcelony do Liverpoolu. Policja prosi świadków incydentu o kontakt.
Reklama

Maszyna linii easyJet zmieniła kierunek lotu wczoraj około 11:30 rano. Samolot, zamiast w Liverpoolu, lądował w Bristolu. Tam policja aresztowała czworo awanturujących się pasażerów. 

Zatrzymani to dwaj 29-letni mężczyźni, jeden 21-letni mężczyzna i 26-letnia kobieta. Policja podała, że ich aresztowanie spowodowane było zachowaniem po nieumiarkowanym spożywaniu alkoholu.

W oficjalnym komunikacie policji Avon and Somerset Police napisano: “Apelujemy do wszystkich pasażerów, którzy lecieli samolotem easyJet, numer lotu EZY7208 z Barcelony do Liverpoolu, kto być może filmował zajście lub nagrywał incydent o kontakt z nami”.

“Każdy, kto może pomóc, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszem Adrianem Chilcottem pod numerem 101 oraz podanie numeru referencyjnego: 5217216307”.

Alkohol staje się coraz większym problemem w liniach lotniczych. Na poczatku września na przykład pijani Brytyjczycy zmusili pilota do lądowania. Do zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii Thomson lecącego ze Szkocji do Hiszpanii. Wszystko zaczęło się na lotnisku w Glasgow, gdzie 30-letni Derek Root swój czas oczekiwania na opóźniony lot postanowił "zabić" 10 kieliszkami whiskey.  

Majorka, Minorka i Ibiza błagają władze Unii Europejskiej, aby wprowadziły zakaz sprzedaży alkoholu na pokładach samolotów lecących na Baleary. Wyspy nie mają siły walczyć z pijaństwem. Niemal z każdego pokładu samolotu na Wyspach wynurza się pijany gość.

W maju hiszpańska policja aresztowała trzech członków kawalerskiego wyjazdu na Palmę. Panowie już podczas lotu po 6:00 rano z Manchesteru upajali się alkoholem.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.08.2018
  GBP 4.814 złEUR 4.311 złUSD 3.787 złCHF 3.813 zł

  Sport


  Reklama