Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Aukcja wyposażenia Terminala 1 na Heathrow w Londynie

Aukcja wyposażenia Terminala 1 na Heathrow w Londynie
Sprzęt z Terminala 1 będzie zlicytowany na aukcji w Londynie. Na zdj. zatłoczony Terminal 1 w 2006 roku. (Fot. Getty Images)
Zegary, siedzenia, podświetlane znaki, a nawet kontuar do odprawy paszportowej i kamery monitoringu idą pod młotek. Ogłoszono wielką aukcję wyposażenia Terminala 1 z lotniska Heathrow w Londynie.
Reklama

Jeszcze w tym miesiącu chętni będą mogli sobie kupić wyposażenie legendarnego Terminalu 1. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy marzą o posiadaniu w swojej kolekcji czegoś związanego z lotnictwem. 

Na niecodziennej aukcji w Londynie jeszcze w tym miesiącu będzie można kupić też skanery bezpieczeństwa i części taśmy bagażowej. Wyprzedaż zorganizowano, aby pozbyć się wyposażenia zamkniętego w 2015 roku Terminala 1.

Pod młotek pójdzie też 15 ruchomych schodów, obrazy z lat 50. i ponad 2 000 kamer monitoringu. Organizator aukcji ma nadzieję na sześciocyfrową sumę po zlicytowaniu wszystkich przedmiotów.

Aukcja ma też wątek polski. Do kupienia będą elementy wystroju wnętrza lotniska autorstwa polskiego malarza, byłego pilota RAF Stefana Knappa. "W 1958 r. przyjął zamówienie na 17 dekoracji ściennych przeznaczonych na londyńskie lotnisko Heathrow, które wykonał w postaci kompozycji z emaliowanych blach stalowych" - informuje serwis www.polishairforce.pl.

Aukcja odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku w hotelu Thistle London Heathrow Terminal 5.

Terminal 1 na Heathrow był otwarty w 1968 roku. 29 czerwca 2015 roku British Airways wykonały stamtąd ostatni lot. Po blisko 50 latach służby obiekt został zamknięty. 

Wideo pokazuje sprzęt, który będzie można kupić na aukcji. 

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.08.2018
  GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

  Sport


  Reklama