Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Aresztowano podejrzanych o zabicie polskiego bezdomnego

Aresztowano podejrzanych o zabicie polskiego bezdomnego
Policja próbuje zrekonstruować przebieg ostatnich dni życia Polaka. (www.psni.police.uk)
Policja kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa 36-letniego Piotra Krówki, którego okaleczone ciało znaleziono w opuszczonym domu. W toku postępowania aresztowano dwóch nastolatków w wieku 17 i 19 lat.
Reklama

Do makabrycznego odkrycia doszło tuż po świętach wielkanocnych, 3 kwietnia. Według policyjnych informacji, Piotr Krówka nosił ślady poważnych obrażeń głowy i ciała. Mężczyzna miał być bezdomny, a jego ciało znaleziono w opuszczonym domu przy Glen Road w Maghera koło Belfastu, w którym nocował.

"Polak pochodził z Krosna w województwie podkarpackim. W okolicy przebywał od wielu lat. W Maghera mieszkała jego siostra. Północnoirlandzka policja (PSNI) traktuje sprawę jak morderstwo” - donosił "Belfast Telegraph”.

W związku ze sprawą aresztowano dwóch mężczyzn, w wieku 17 i 19 lat. Po przesłuchaniu podejrzanych, obydwu wypuszczono za kaucją.

PSNI pracuje nad ustaleniem, jak doszło do morderstwa. "Musimy się dowiedzieć, co działo się z Piotrem między Wielkim Piątkiem a wtorkiem po Wielkanocy, kiedy znaleziono jego ciało. Prosimy wszystkich, którzy mieli z nim kontakt lub widzieli go w tym czasie, o zgłoszenie się na najbliższy posterunek policji” - zaapelował komisarz Geoff Boyce.

Policja czeka także na informacje od osób, które zauważyły coś podejrzanego w okolicy domu, w którym doszło do przestępstwa.

 

  Komentarze


  • Luksik
   13 kwietnia, 21:20

   Nic tylko pogratulowac siostry

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.08.2018
  GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

  Sport


  Reklama