Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Antoine Griezmann confirms he is leaving Atletico Madrid

Antoine Griezmann confirms he is leaving Atletico Madrid
28-letni napastnik przeszedł do Atletico z Realu Sociedad San Sebastian w 2014 roku. (Fot. Getty Images)
World Cup winner Antoine Griezmann has announced via social media that he is leaving Atletico Madrid after five years at the club.
Advertisement
News available in Polish

"Chciałem powiedzieć, że kibice zawsze dawali mi dużo miłości i podjąłem już decyzję o odejściu, aby zobaczyć nowe rzeczy oraz podjąć nowe wyzwania" - przyznał Griezmann.

28-letni napastnik przeszedł do Atletico z Realu Sociedad San Sebastian w 2014 roku. W tym czasie w 178 meczach strzelił 94 gole.

W barwach reprezentacji Francji zagrał w 69 spotkaniach, w których zdobył 28 bramek. Z drużyną "Trójkolorowych" triumfował w ubiegłorocznych mistrzostwach świata w Rosji, gdzie został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju i z sześcioma trafieniami zdobył koronę króla strzelców.

Tydzień temu odejście z madryckiego klubu ogłosił także Diego Godin, którego kontrakt wygasa w czerwcu. Tym samym 33-letni Urugwajczyk pożegna się z Atletico po dziewięciu latach gry w stolicy Hiszpanii.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 21.08.2019
  GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

  Sport


  Advertisement