Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Anglia: Niezwykły ślub podczas huraganu Ophelia

Anglia: Niezwykły ślub podczas huraganu Ophelia
Klimatyczne zdjęcia doceniły tysiące internautów. (Fot. Facebook/Sean Elliott Photography)
W niezwykłych okolicznościach związek małżeński zawarła para z hrabstwa Northumberland. W dniu ich ślubu przez Wyspy Brytyjskie przetaczał się huragan Ophelia, niosący za sobą niezwykłe warunki pogodowe. Zdjęcia z uroczystości wywierają ogromne wrażenie.
Reklama

15 października huragan Ophelia wywołał wyjątkowy efekt pogodowy – w powietrzu unosiła się mgła w kolorze sepii. Spowodował ją niesiony wiatrem pył znad Sahary. Zjawisko sprawnie wykorzystał fotograf, którego do obsługi ślubu zamówili Colette i Tristan z Northumberland. Sean Elliott uwiecznił parę w odrealnionych plenerach.

“Czuliśmy się ja na planie filmowym. Było naprawdę strasznie, ale i nastrojowo. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia, nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. Sean jest takim utalentowanym fotografem. Ujęcia wyglądały jak z Wielkiego Gatsby albo Tess” - wspominała w rozmowie z dziennikiem “Mirror” panna młoda.

Para, która spotykała się przez 4 lata, a rok temu zaręczyła się w Budapeszcie, wzięła ślub w XVII-wiecznym Ellingham Hall. Zdjęcia autor opublikował na Facebooku.

 

  Komentarze


  • Ola
   23 października 2017, 14:27

   myśle,że rozwód,będzie standardowy.....................przed sądem............

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama