An unlucky match of Poles in Moscow

Po strzeleniu gola Krychowiak został uderzony przez jednego z rywali i nie mógł kontynuować gry. (Fot. Getty Images)
Grzegorz Krychowiak scored the goal for Lokomotiv Moscow yesterday in the 41st minute of the home match against FC Krasnodar (1: 1) in the 16th round of the Russian Premier League. However, the Polish footballer was changed during a break due to injury. His clubmate Maciej Rybus also suffered a warm-up injury.

Krychowiak wpisał się na listę strzelców w 41. minucie. Wówczas na bramkę gości z rzutu wolnego uderzył Aleksiej Miranczuk, a po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi Polaka, który bez problemu posłał ją do siatki. To jego szóste ligowe trafienie w obecnym sezonie.

Chwilę później Krychowiak został uderzony przez jednego z rywali i nie mógł kontynuować gry.

Rybus miał rozpocząć spotkanie w podstawowym składzie, ale w ostatniej chwili został skreślony z meczowej kadry. Obaj są powołani przez trenera Jerzego Brzęczka na sobotni mecz reprezentacji z Izraelem.

Lokomotiw ma 31 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderem jest Zenit Sankt Petersburg, który zgromadził o pięć więcej.