Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Amazon otworzy trzecie centrum dystrybucyjne w północno-zachodniej Anglii

Amazon otworzy trzecie centrum dystrybucyjne w północno-zachodniej Anglii
Amazon zatrudnia w Wielkiej Brytanii 24 tys. osób. (Fot. Getty Images)
Amerykański gigant sprzedaży internetowej Amazon otworzy trzecie centrum dystrybucyjne w Bolton, w północno-zachodniej Anglii. Od przyszłego roku zatrudnienie znajdzie tam 1 200 osób.
Reklama

Nowe centrum wyposażone będzie w zaawansowaną technologię Amazon Robotics, co ma znacznie usprawnić funkcjonowanie magazynu. Firma rozpocznie rekrutację pracowników do nowego ośrodka już w przyszłym roku.

Swoje pierwsze centrum Amazon otworzył w Manchesterze w 2016 roku. W kwietniu tego roku firma poinformowała o stworzeniu drugiego centrum w Warrington, a teraz zdradziła plany otwarcia trzeciego – w Bolton.

Amazon zatrudnia obecnie 24 tysiące osób w całej Wielkiej Brytanii. Od 2010 roku gigant e-handlu zainwestował w Wielkiej Brytanii około 6,4 mld funtów. Obecnie rekrutuje dodatkową załogę na okres świąteczny.

W tym roku Amazon otworzył magazyny w Daventry, Doncaster, Warrington, Tilbury, Coalville (Leicestershire), Dunfermline, Dunstable, Gourock, Hemel Hempstead, Manchester, Milton Keynes, Peterborough, Rugeley, Coventry i Swansea Bay.

Proponowana stawka oferowana przez tego giganta sprzedaży online dla jego pracowników to 7,65 funtów na godzinę.

 

  Komentarze


  • Maxx
   17 października 2017, 15:46

   7.65=Niewolnictwo

  • Johnny
   17 października 2017, 19:14

   Tak jak piszesz niewolnictwo. Szukają jeleni. Że już nie wspomnę o atmosferze w miejscu pracy.

  • Braddy
   17 października 2017, 20:55

   Moja dziewczyna pracuje na kontrakcie w podobnym do Amazon centrum dystrybucyjnym dla paru brytyjskich firm detalicznych.Mają agencję na stanie gdzie oferują im po 7.75 na godzinę a na nocki po 8.25.Nie ma chętnych a codziennie przychodzą nowi na szkolenia i zazwyczaj na drugi dzień ich nie ma.Nawet Rumuni i Bułgarzy mają gdzieś taką robotę.Jak się zdarzy,że przyjdzie jakiś Brytyjczyk - a przychodzą-to po pierwszej lub drugiej przerwie melduje FLM -owi,że idzie do domu.FLM odpowiada,że niech też idzie zgłosić ten fakt do agencji.Koło się zamyka,kontraktowi nie chcą robić nadgodzin a management rwie sobie włosy z głowy przed szczytem zakupowym wkrótce. Amazonowi życzę tego samego !!!

  • Czytelnik
   17 października 2017, 22:03

   Też mi coś. W takim kolhozie to niech sobie sami pracują. Za mniej niż 10 £ za has nie ruszę się nawet z domu

  • THC
   18 października 2017, 08:02

   Macie szanse zarobic zanim sie spakujecie i pojedziecie do kraju prezesa i ojca tadeusza.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 21.09.2018
  GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

  Sport


  Reklama