Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Akcja londyńskiego metra "przygnębiającym znakiem czasu"

Akcja londyńskiego metra
Kontrowersyjny komunikat wywołał dyskusję wśród londyńczyków... (Fot. "Evening Standard"/screenshot)
W londyńskim metrze pojawił się plakat ostrzegający przed przyjmowaniem pomocy od innych, wywołując oburzenie pasażerów. 'To znak naszych czasów' - komentowali internauci.
Reklama

"O pomoc proś tylko obsługę. Nie przyjmuj pomocy od innych, ponieważ mogą próbować cię zdekoncentrować” - brzmi treść plakatu, który pojawił się na stacji Marble Arch.

Zdjęcie ostrzeżenia opublikowała na portalu dyskusyjnym Reddit użytkowniczka LauraVi. Post wywołał lawinę komentarzy. Internauci uznali treść za "przygnębiającą”. Jedna z osób określiła go jako "znak naszych czasów”.

"Treść ostrzeżenia jest różnie interpretowana. Jedni uważają, że jest ono skierowane do turystów, by przestrzec ich przed kieszonkowcami, a inni wiążą je ze wzrostem przestępczości z bronią w ręku w stolicy” - komentuje "Evening Standard”.

Rzecznik Transport for London tłumaczy ruch troską o bezpieczeństwo pasażerów.

"Wiadomość została przygotowana przez obsługę stacji, w celu zwiększenia bezpieczeństwa podróżowania. Choć zamysł był dobry, to jednak najwyraźniej nie do końca odpowiednio zrealizowany - dlatego zadecydowaliśmy o zdjęciu plakatu” - poinformował.

 

  Komentarze


  • Oii
   10 lutego, 11:12

   Porazka ! Glupi angole 😂czemu mnie to nie dziwi??

  • Eko
   10 lutego, 13:20

   Sam jestes glupi, myslenie nie boli

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.08.2018
  GBP 4.801 złEUR 4.300 złUSD 3.769 złCHF 3.784 zł

  Sport


  Reklama