Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

24-letni Polak z 12 zarzutami. W sądzie w Hull odbyła się druga rozprawa

24-letni Polak z 12 zarzutami. W sądzie w Hull odbyła się druga rozprawa
Polakowi zarzuca się m.in. podglądanie innych ludzi oraz kradzież bielizny i prezerwatyw. (Fot. Facebook/Pawel Relowicz)
24-letni Paweł R. po raz drugi stanął przed Sądem Koronnym w Hull po tym, jak aresztowano go w związku z zaginięciem 21-letniej studentki Libby Squire. Przed wymiarem sprawiedliwości odpowiadał jednak na inne, niepowiązane ze sprawą studentki zarzuty.
Reklama

Jak podkreślają brytyjskie media, 24-latek, który jest zawodowym rzeźnikiem, mężem i ojcem dwójki dzieci, w sądzie w Hull pojawił się ubrany w dresy i korzystał z pomocy polskiego tłumacza. 

Policjanci badający głośną sprawę zaginięcia Libby Squire trafili na trop Polaka i 6 lutego aresztowali go na cztery doby. Po wnikliwym śledztwie uznano, że Paweł R. nie miał nic wspólnego z zaginięciem 21-latki. Przypadkiem odkryto jednak, że dopuścił się wielu innych przestępstw. 

W sumie przed sądem oskarżono go m.in. o kradzieże, włamania, podglądanie innych ludzi i masturbację w miejscach publicznych. Oskarżyciel zwrócił uwagę, że Polak kradł nie tylko gotówkę, ale również seks-zabawki, prezerwatywy czy bieliznę.

24-latkowi postawiono łącznie 12 zarzutów. Podczas wymieniania każdego z nich, Paweł R. odpowiadał jedynie, że nie przyznaje się do winy. 

Sędzia wyznaczył termin kolejnej rozprawy na 22 lipca - odbędzie się ona w Sądzie Koronnym w Sheffield. Do tego czasu Polak będzie przebywał w areszcie.

 

  Komentarze


  • Pawel R
   21 marca, 20:44

   Znaleźli kozła ofiarnego a teraz zarzuty znajdują. "włamanie i kradzież prezerwatywy '. Chcą chłopaka udupic

  • ...
   22 marca, 00:06

   Boże co za patologia tam pojechała.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.06.2019
  GBP 4.789 złEUR 4.267 złUSD 3.810 złCHF 3.816 zł

  Sport


  Reklama