Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
No win - No fee
Oferta kończy się za:
25dni08godzin48minut53sekund
Nie czekaj!
Skorzystaj z oferty.
Oferta promocyjna Wielka Brytania

Londynkowa zniżka na usługi prawnicze firmy Levenes

Otwórz w Google Maps

Levenes Solicitors Ashley House,
235-239 High Road
London
N22 8HF

Tel: 8000482355
http://www.levenes.pl

Opis oferty

LEVENES

KANCELARIA PRAWNA

Czytelnicy portalu Londynek.net otrzymają promocyjną obniżkę honorarium, stosownie do okoliczności ich sprawy.
 

Zespół LEVENS może zająć się Twoją sprawą na zasadzie “No Win No Fee”. Jesteśmy specjalistami z zakresu szkód na zdrowiu. Każdego roku zwycięsko finalizujemy tysiące spraw klientów mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii, a także poza granicami tego kraju, uzyskując dla nich odszkodowania od £1,000 do powyżej £1,000,000 funtów.

Twoja sprawa będzie prowadzona przez doświadczonego asystenta, który mówi w języku polskim i nadzorowana przez jednego z naszych adwokatów. Możemy umówić się z Tobą na spotkanie w domu, w pracy lub w szpitalu.

Levenes jest kancelarią prawną utworzoną w 1989 roku. Zatrudniamy ponad 60 pracowników. Nasze biura mieszczą się w Londynie oraz w Birmingham. Oferujemy specjalistyczne usługi dla klientów indywidulanych oraz organizacji z terenu Wielkiej Brytanii w zakresie Personal Injury (odszkodowania za obrażenia ciała), prawa pracy i prawo imigracyjne.

Nasze biura są usytuowane w pobliżu środków transportu publicznego i są przystosowane dla ludzi niepełnosprawych. Jesteśmy w stanie umówić się z Tobą na spotkanie w domu, szpitalu czy miejscu pracy o ile zaistnieje taka potrzeba.

Jesteśmy dumni z naszej otwartości kulturowej, która przejawia się w tym, że świadczymy usługi w ponad 18 językach bez konieczności korzystania z pomocy tłumaczy. To, jak również silna więź jaką zbudowaliśmy ze społecznością, dla której pracujemy, umożliwia nam świadczenie profesjonalnych usług na wysokim poziomie.

Warunki promocji

Zniżka obowiązuje tylko osoby posiadające kupon Londynek.net

Reklama
Reklama
Reklama