Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1221139 /
12 czerwca

Szczesciu trzeba pomoc

Londyn Zach.
Kobieta szuka mężczyzny

Treść ogłoszenia


Jezeli tutaj zajrzales to znaczy ze kogos szukasz. Napisze co zauwazylam ... przejrzalam ogloszenia panow i stwierdzilam ze cos jest nie tak... wiele ogloszen powinno zostac umieszczonych pod tematyka erotyka . Postanowilam napisac swoje gdyz spo....ingu nie szukam i nie jestem modelka . NIE szukam modela ,sponsora a tym bardziej kochanka. Szukam kogos kto mysli o powaznym zwiazku. Kogos normalnego .
Cenie sobie szczerosc ,uczciowsc i wiernosc. Mam 36 lat . Jestem dosc wyskoka . Mieszkam w zachodnim londynie . Nie mam nalogow, nie mam dzieci ani bylego meza . Wyjechalam z kraju bo chcialam a nie ze uciekalam przed wymiarem sprawiedliwosci . Czas szybko plynie dni coraz dluzsze i fajnie by bylo moc spedzic z kims czas , poznac sie a moze cos powaznego z tego wyjdzie . Moze ktos sie odwazy do mnie napisac i mnie poznac . Pozdrawiam samotne osoby :)

Kontakt


ona.londyn83@interia.pl

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama