Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1170745 /
18 lipca

Szczery brunet szuka wesolej dziewczyny

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Nie zrozum mnie źle ale... pisałem już wielokrotnie na tej stronie, zawsze starałem sie być kulturalny i pisać na poziomie ale z nikim nie nawiązałem kontaktu wiec nie do końca wiem po co wy (kobiety) tutaj zagladacie. Pieprzyć to, szczerze mówiąc nie oczekuje niczego wielkiego ale napisze pare słów, moze je chociaz przeczytasz. Jestem inteligentny tak uważam przynajmniej. Mieszkam w Londynie 8 lat, przez ten czas przeżyłem swoje, poznałem ludzi dobrych i złych, miałem chwile gorsze ale tez te lepsze, mam w końcu jakąś tam prace którą nawet lubię. Nie jestem złym typem ale dobrym tez nie, gdyby tak było nie pisałbym tutaj. Z prostych rzeczy nie palę, pije dwa razy do roku co pół roku, mam 29 lat, jestem raczej wysportowany. Jestem dość konkretną osobą więc chętnie opowiem coś więcej o sobie w realu. Kogo szukam? Kogoś dojrzałego, kogoś kto już wie czego chce. Może odbicie siebie czyli osobe lojalna, normalna w przedziale wiekowym powiedzmy 24-29 ale to tylko liczby, sa wzgledne. Jeżeli nadal czytasz to prawdopodobnie odpiszesz i poznasz chłopaka w którym się doskonale odnajdziesz a mi zwróci sie 10min które minęło na pisanie tej wiadomości. Napisałem bardzo chaotycznie ale jak inaczej przedstawić siebie w kilku zdaniach w pierwszej wiadomości i to w dodatku tak aby kogoś zainteresować swoją osobą? Pozdrawiam jeśli dotrwałaś do końca :))

Kontakt


messageforyou@onet.pl

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)7
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama