Menu
Nr ogłoszenia: 1162449 /
25 maja

Spontaniczna i atrakcyjna poszukiwana!...

Londyn
Notting Hill
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Poszukuję spontanicznej i atrakcyjnej dziewczyny z Londynu lub okolic (atrakcyjna w sensie naturalna...odległość nie ma specjalnego znaczenia..) w wieku 18-25 lat która chce się oderwać od monotonii, brakuje jej pozytywnych emocji, adrenaliny, humoru i szuka intrygującej znajomości z dojrzałym emocjonalnie i niezależnym partnerem w stałej relacji bez specjalnych zobowiązań a la układ FWB oparty na zaufaniu i dobrej zabawie  lub..sponsorowany jeśli potrzebujesz wsparcia.

Po prostu bez intryg i ściemniania: szukam sympatycznej znajomości z atrakcyjną wariatką oparty na luźnej przyjaźni i dobrej zabawie, kilku spotkaniach w miesiącu jako odskoczni od codzienności bez ingerencji w życie prywatne. Dobra zabawa i miła atmosfera przy spotkaniach gdy znajdziemy czas i postanowimy zaszaleć z korzyściami dla obojga.. Wyjście na kolację lub do kina, czasami wypad autem do Brighton czując moc i prędkość przy muzyce łapiąc słońce lub country side w jakieś magiczne miejsce? Spontan holiday weekend flight gdy złapiemy chemię w tle z erotyką, fajną bielizną przy odpowiedniej oprawie?.. oczywiście gdy odparuje londyński lockdown reality...

Szanuję prywatność i niezależność swoją i innych więc jeśli oczekujesz dyskrecji - simply! Jestem szczery, bezpośredni i doświadczony a zarazem wyrozumiały.. Musimy wynająć nianię żeby zaszaleć? Opłacić pokój żebyś wyluzowała i złapała komfort psychiczny?.. Easy! Daleki od melodramatów lub mechaniki.. Przejrzysta znajomość a zarazem intrygująca przyjaźń FWB i przygoda przy zaufaniu w myśl zasady CARPE DIEM!

O mnie - 39 lat / 182cm / brunet / niezależny finansowo / włoski typ urody (zasłyszane - ocenę zostawiam Tobie) / wysoka higiena / inteligentny / pozytywnie nastawiony do życia optymista i czasami piekielnie spontaniczny z olbrzymim temperamentem alpha male a niestety zdominowany przez pracę i wyzwania co wyeliminowało życie prywatne do zera więc zrodziła się idea ogłoszenia i ten esej. Work hard then..play harder!..

Napisz kilka słów o sobie jeśli szukamy w podobnym kierunku. Dyskretne zdjęcie mile widziane a też zrewanżuję się adekwatnie. Jesteś spontaniczna i otwarta na nietuzinkową znajomość połączoną z zabawą, humorem, szaleństwa z zakupami chociażby fajnej bielizny, relaks na poziomie w dyskretnym apartamencie, wino i słodko namiętny lub drapieżnie dziki seks  z doświadczonym i przystojnym (zasłyszane..) partnerem który będzie potrafił Cię rozczytać i spełnić fantazje?.. - Odezwij się! 

Jeśli złapiemy chemię - nudno napewno nie będzie.. 

Patryk: armada1980pd@gmail.com

Preferuje e-mail ale czasami dostępny pod WhatsApp: 07715859888

Kontakt


Patryk
+44 7715859Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama