Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1221308 /
12 czerwca

Pan szuka Pani

Londyn Pd.-Wsch.
London
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Wysoki, zadbany (wyksztalcenie wyzsze) szuka szczuplej Pani (bez przesady :-) w wieku 30 - 37 do wspolnego spedzania czasu i rozmów o wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanoca :-)
Mam 40 lat. Mieszkam w poludniowo-wschodnim Londynie. Szukam Pani mówiacej po polsku (najlepiej z podobnym wyksztalceniem). Niczego nie oczekuje! Szukam przyjazni, wspólnych spacerów i wycieczek. Potrafie byc zabawny.... jesli jest taka potrzeba :-).
Czekam na wiadomosc od Ciebie.

Kontakt


Pawel

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(-)3
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama