Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1183298 /
4 czerwca

Dom ( bdsm) szuka uleglej uczennicy lub pary.

Londyn
South London
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Doswiadczony dominant pozna kobiete z fantazjami bycia ulegla,poddana w bdsm. Jestes poczatkujaca ,nie ma problemu . Dominacja fizyczna jak i psychiczna. Wszystko do uzgodnienia. Spotkania tylko u Ciebie albo w Hotelu. Nie bede pisal z niezdecydowanymi, nie bede "wyklocal " sie o nr telefonu. Albo ,albo. Poczuje klamstwo manipulacje zegnamy sie . Nie jestem gowniarz , nie interesuja mnie wirtualne zabawy tylko realne. Jestem dojrzalym, milym, konkretnym facetem. Wszystko dla mnie w tej zabawie i ukladzie musi byc na zasadzie obopolnej zgody a nie robienia na oslep.Nie masz czasu na spotkania , nie odpisuj. Pelna dyskrecja i zaufanie wskazane. Jesli jestes realna ,realnie chcesz spelnic swoje fantazje zapraszam.Niewazne ile masz lat liczy sie dobra zabawa.

Kontakt


Master

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 3(+)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama