Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1221206 /
13 czerwca

Introwertyk

North West England Lancashire
Morecambe
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Cześć
Introwertyk pozna ogarnietą ,przedsiębiorczą kobietę, nie palącą ,bez nałogów i pruderii,otwartą z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Dla której najważniejsza jest rodzina.
Mieszkam na stałe w Anglii -Lancaster (własny dom ,pracuje jako kierowca na nocnej zmianie.) 50 lat
Szukam kogoś z pasją i wiedzą, potrafiacą rozmawiać o wszystkim, z pomysłem na życie .Lubiącą aktywnie spędzać wspólnie czas . Osoby, która wie ,że partnerstwo to dawanie sobie wzajemnie , nie tylko branie.
Wymagam inteligencji ,nie cudów .
Jeśli mieszkasz w okolicy lub nie trzyma Cię nic tam,gdzie jesteś , masz 30- 50 lat jesteś szczupła lub normalnej budowy ciała , nie przeszkadza ci różnica wieku i miśkowaty trol za partnera i zainteresowało Cię na serio by być razem czekam na propozycję przez SMSlub whatsapp ,messenger. NIE ODPISUJE NA EMAILE!!!!!!!!!!!!!!
. Nie dojeżdżam i nie sponsoruje
Dziękuję za atencję

Kontakt


+44 7542998Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 1(-)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama