Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1168505 /
20 kwietnia

Dyskretny układ sponsorowany - Londyn

Londyn Zach.
Notting Hill
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Poznam sypmatyczną dziewczynę z Londynu lub okolic która szuka odskoczni w "Londyńskim wyścigu szczurów" a oczekuje wsparcia i rozważa intrygującą znajomość z dojrzałym emocjonalnie, przystojnym i niezależnym finansowo partnerem - dyskretna i stała relacja przy pełnym szacunku w luźnej atmosferze bez ingerencji w życie prywatne..
Po prostu..i bez intryg: szukam sympatycznej i konkretnej znajomości z młodszą atrakcyjną/naturalnej urody dziewczyną która oczekuje wsparcia a la układ sponsorowany oparty przede wszystkim na dyskretnej znajomości i kilku spotkaniach w miesiącu jako odskoczni od monotonii życia codziennego a zarazem otrzymując wsparcie finansowe co doda pikanterii relacji... Kawa lub lunch żeby przełamać wirtualność, zweryfikować rzeczywistość i poznać się w realu?? Interesuje mnie luźna i dyskretna stała relacja bez zobowiązań z dziewczyną otwartą na nowe doświadczenia, miło spędzony czas i dobry seks. That’s it! Fun, pleasure and support..
Jeśli jesteś otwarta na nowe doświadczenia i znajomość połączoną z dyskretną zabawą, wypad na kolację przy odpowiedniej oprawie i dobry sekse w dojrzałej relacji - Odezwij się!.. Szanuję prywatność i niezależność a tego samego oczekuję - dyskrecja i szacunek, nic na siłę a daleki od mechaniki..

O mnie: 38 lat, 180cm, poczucie humoru, przystojny brunet ( zasłyszane.. :-) / włoski typ urody ale nie mi oceniać.. ), wysoka higiena, niezależny finansowo, pozytywnie nastawiony do życia i młody duchem optymista z olbrzymim temperamentem a niestety...od wielu lat w Londynie i do przesady zdominowany przez firmę, pracę, wyzwania i wyjazdy co wyeliminowało życie prywatne do zera i zrodziła się idea ogłoszenia i intrygującej znajomości z młodszą dziewczyną..

Napisz kilka słów o sobie jeśli szukamy w podobnym kierunku.. Dyskretne zdjęcie mile widziane a zrewanżuję się adekwatnie..

Patryk

E-mail: armada1980pd@gmail.com
Mobile/WhatsApp 07715859888

Kontakt


Patryk
07715859Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(+)4
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama