Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1191269 /
8 czerwca

Dla Ciebie, tej jednej (28-37 lat) z całej Anglii

Londyn
Grays, Basildon
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Witam nieznajoma
Jeśli jesteś kobietą z nałogami,niezdecydowaną,chcesz się pobawić przez internet,dowartościować,odreagować swoje nieudane poprzednie związki,nie odpowiadasz na telefony,sama też nie zadzwonisz,nie potrafisz znaleźć czasu na spotkanie,wymagasz od drugiej osoby zamiast od siebie,używasz często zwrotów typu:nie chce mi się,nudzę się,bardzo bym chciała-ale, nie wiesz czego szukasz u partnera,narzekasz bez rozsądnego powodu,uważasz się za najważniejszą w związku,nie licząc się ze zdaniem partnera i jego osobą,nie masz odwagi aby przyznać się do błędu,wykształcenie,majątek jest dla Ciebie ważniejsze niż osoba,nie chcesz założyć rodziny,nie dotrzymujesz danego słowa,nie masz zamiaru zainwestować czegoś od siebie na początek,jesteś niestabilna emocjonalnie,nie posiadasz dystansu do samej siebie,już cokolwiek pomyślałaś o mnie - Zapraszam do innych kawalerów, przy mnie zmarnujesz czas.

Jeśli jednak jesteś odważną kobietą,mądrą życiowo,szanującą siebie i najbliższych,masz swój rozum,zdanie,otwarty umysł,potrafisz oderwać się od tego co powiedzą rodzice,znajomi,nawet od tego co sama o sobie pomyślisz,chcesz stanąć na swoim,posiadasz w sobie ciekawość,chęci,zdolność uśmiechania się,jesteś odpowiedzialna,myślisz o wspólnej przyszłości gdy dzieci "pójdą na swoje",wiesz co znaczą słowa"na dobre i na złe,kompromis",jesteś psychicznie,emocjonalnie i fizycznie gotowa do założenia rodziny,wolisz rozmowę w cztery oczy,nie jesteś negatywnie nastawiona do nowej znajomosci,być może jesteś samotną mamą - Zapraszam do kontaktu.
Krótko o mnie:39 lat,182 cm wzrostu,75 kg,szczupły,bez rażących nalogów (nie palę,pije jeśli nie ma przeciwwskazań),cenię spokój w domu,a u kobiety praktyczność i inteligencję,mam swoje zdanie i dystans do siebie samego,aczkolwiek potrafię być uparty bardziej niż osioł-mam swoje nawyki i przyzwyczajenia.
Nie będę chciał nic za Ciebie,nie będę Ciebie gonił ani mydlił oczu - nie czyń drugiemu, co Tobie nie miło.

Kontakt


Irek
0 7400225Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama