Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1161430 /
26 lipca

50 Shades of London

Londyn
Holborn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszeniaPochłonięcie pracą i obowiązkami, wygasła euforia, pojawiło się uczucie monotonii, zaniedbania, emocjonalnego dystansu, przytłaczającego niespełnienia lub zawitała po prostu przerażająca nuda i rutyna dnia codziennego??.. Organizm domaga się mieszanki dopaminy i oksytocyny, pragnienia satysfakcji, pełnego orgazmu w kilku aktach, dotyku, męskiej dominacji, spełnienia skrytych fantazji i ekscytującego seksu?.. Jeśli kilka z powyższych zabrzmiało dla Ciebie znajomo - oznacza, że szukamy w identycznym kierunku..!.. spragnieni dyskretnej odskoczni, ekscytującego romansu, dojrzałego seksu, emocji, doznań, odkrywania, scenariuszy i pozytywnych bodźców!... Smak, zapach, dotyk, ekstaza, erotyka, wizualne bodźce..

Szukam realnej, dyskretnej, otwartej i zdecydowanej partnerki która oczekuje spełnienia i ekstazy z atrakcyjnym, dyskretnym, doświadczonym i dojrzałym emocjonalnie partnerem budując wyjątkową relację i intrygujący romans zostawiając na boku życie prywatne i codzienne obowiązki.
Priorytetem zaspokojenie fantazji i potrzeb obojga zarówno emocjonalnych, subtelnych jak i lubieżnych lub wyuzdanych scenariuszy nie kończących się jednym, pięciominutowym aktem... Kilka godzin w tygodniu lub w weekend tylko dla nas poza wszystkim i wszystkimi...
Dyskretna i stała relacja poza codziennością, obowiązkami, pracą, związkiem, małżeństwem... Ucieczka od codzienności w świat erotyki i ekstazy oraz fantazji bez konwenansów w oprawie bezwzględnej dyskrecji i zaufania jako priorytet dla obojga gdzie partner budując napięcie i podniecenia podążając mapą ciała partnerki i wyszukanych bodźców poza książkową wiedzą o punkcie G potrafi go znaleźć..i wykorzystać.. Nie toleruję nudy, mechaniki i rutyny a spontaniczność idzie w parze z temperamentem i endofinami. Koneser smaku martini, kawy, truskawek, orgazmu i.. eleganckiej bielizny, erotyki i inspirującego seksu.. Koneser...nie kolekcjoner!... Szukam jednej zdecydowanej, zadbanej i dyskretnej partnerki..

O mnie: 38 lat, 85kg, 182cm, wysoka higiena, poczucie humoru, ciemna karnacja, przystojny, inteligentny i spontaniczny a niestety solidnie zabiegany przez pracę i spore wyzwania. W pełni niezależny finansowo więc potrafiący docenić, zaaranżować przyjemną atmosferę, dyskretny apartament, odpowiednią oprawę..
Trochę to niekonwencjonalna forma poszukiwań przez zapewne brzmiące mocno wirtualnie ogłoszenie ale dzieli nas tylko kilka kroków od realizacji jeśli się znajdziemy.. Niestety praca, wyzwania i obowiązki nie pozwalają na bardziej przyziemne metody via klub, pub lub imprezy..
Szanuję swój czas i czas innych a tym bardziej prywatność więc proszę o kilka słów o sobie i/lub dyskretne zdjęcie które czasami mówi więcej niż słowa..”siła wyobraźni rodzi rzecz samą”... - zrewanżuję się adekwatnie do otrzymanej korespondencji..
Carpe Diem, quam minimum credula postero !...

E-mail: marekweissuk@gmail.com
Mobile tylko via priv/e-mail..

Kontakt


Marek

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 9(+)9
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama