Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu
Nr ogłoszenia: 1089905 /
11 września

Randevu😸

Londyn Wsch.
London
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Witam serdecznie atrakcyjne kobiety!!!  Jestem facetem po 30 nie szukam przygód ale przyjaźni i nie tylko 🎁 Jestem już tutaj ponad 10 lat i czarno to widzę 😎 Szukam poważnej i szczerej kobiety która nie myśli tylko o sobie ale również o innych, czas pokaże czy jesteśmy sobie pisani!!!

Zamieszkuje nie daleko Norbury 🙈 mam stala prace, mieszkam w londynie o kolo 10lat cale 10lat legalnie przepracowane. Szukam koleżanki, przyjaciółki, dziewczyny może to ty napisz donnie !!. Hej, poznam kogoś w podobnym wieku do spędzania wspólnie czasu. Chciałbym, żeby była niezależna, otwarta, cierpliwa, ciekawa świata i dobrze wychowana, po prostu czasem się nudzę !!

Kontakt


Master Decorators
awardsprofessional@gmail.com

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Wiadomość:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)8
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama