Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Krowie łatki - pomysł na nieoczywiste wzory!

Krowie łatki - pomysł na nieoczywiste wzory!
Krowie łatki wracają do łask? (Fot. Getty Images)
Jeśli już decydujemy się na zwierzęce printy zwykle swoją uwagę koncentrujemy na cętkach. Te zdają się co jakiś czas powracać do łask. Jednak trendem, który może spodobać się miłośnikom nieoczywistych wzorów są krowie łatki.
Reklama

Lamparcie wzory, panterka - to kanon modowych nadruków. Co jakiś czas "nakrapiane" trendy pojawiają się na wybiegach i w naszych szafach. Coraz częściej jednak pojawiają się inspiracje, które rzucają nowe światło na ten klasyczny styl. I tak mogliśmy obserwować fascynację wzorem imitującym wężową skórę. Obecnie wzorem, który zyskuje popularność są krowie łatki.

Ten motyw w swojej najnowszej kolekcji wykorzystała m.in. Victoria Beckham. Nadruki inspirowane bydlęcą skórą pojawiają się na białych koszulach i spódnicach projektu Beckham.

Neutralna kolorystyka powoduje, że ten wzór jest dość łatwy do noszenia z innymi elementami garderoby, choć najlepiej sprawdzi się w prostych, klasycznych zestawach.

Oczywiście można iść na całość sięgając np. po płacz w krowie łatki. Osoby, które wolą bardziej stonowany styl, mogą zainwestować w akcesoria z tym printem - buty, paski, torebki czy apaszki. Natomiast biała koszula z takim wzorem może okazać się doskonałym przełamaniem klasyki biurowego stroju.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2019
GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

Sport


Reklama