Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ben Affleck przyznał się do alkoholizmu...

Ben Affleck przyznał się do alkoholizmu...
Aktor odważnie powraca do trzeźwego życia i nie boi się głośno o tym mówić... (Fot. EPA/HAYOUNG JEON Dostawca: PAP/EPA)
O problemie alkoholowym Bena Afflecka plotkowano od lat. Wreszcie aktor postanowił zabrać głos w tej sprawie. Przyznał się do choroby oraz tego, że przeszedł terapię antyalkoholową.
Reklama

Affleck umieścił na swoim facebookowym profilu bardzo odważne wyznanie.

"Ukończyłem leczenie uzależnienia od alkoholu. Czegoś, z czym zmagałem się w przeszłości i z czym wciąż będę walczył. Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem. Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, że nie jest wstydem proszenie o pomoc, kiedy się jej potrzebuje. Tak jak nie jest wstydem wsparcie kogoś, kto pomocy potrzebuje, ale boi się zrobić pierwszy krok" - czytamy w oświadczeniu aktora.

Gwiazdor podziękował też swojej żonie Jennifer Garner.

"Mam szczęście posiadania kochającej rodziny i przyjaciół, w tym Jen, która wspierała mnie i opiekowała się dziećmi, kiedy ja odbywałem terapię. To jest pierwszy z bardzo wielu kroków na drodze do wyzdrowienia" - napisał.

Affleck i Garner wzięli ślub w 2005 roku. Mają dwie córki i syna. Rozstali się w 2014. Plotkowano, że wina leżała po stronie Afflecka. Miał być uzależniony nie tylko od alkoholu, ale i hazardu, zarzucano mu też niewierność.

Niedawno pojawiły się doniesienia, że małżonkowie próbują ratować związek.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.01.2019
GBP 4.877 złEUR 4.296 złUSD 3.769 złCHF 3.792 zł

Sport


Reklama