Menu

"Yesterday" dla byłych Beatlesów. Jak zareagowali...?

"Yesterday" dla byłych Beatlesów. Jak zareagowali...?
W "Yesterday" swoje pięć minut miał... Ed Sheeran! (Fot. Getty Images)
Reżyser filmu 'Yesterday' Danny Boyle przed premierą wysłał jego kopie żyjącym Beatlesom - perkusiście Ringo Starrowi i basiście Paulowi Mc Cartneyowi. Reakcje były ponoć sympatyczne.
Reklama

"Wysłaliśmy wszystkim skończony film i dostaliśmy uroczą wiadomość od Ringo i Barbary (Bach)" - poinformował reżyser obrazu Danny Boyle. Dodał, że "równie uroczą wiadomość" ekipa "Yesterday" otrzymała od Olivii Harrison, wdowy po gitarzyście George'u Harrisonie. "Nie sądzę, żeby Paul widział film, ale widział zwiastun i bardzo mu się podobał" - dodał reżyser.

Boyle jest laureatem Oscara za film "Slumdog: Milioner z ulicy". Ma na swoim koncie takie obrazy, jak "Trainspotting" czy "28 dni później".

Scenariusz do komedii "Yesterday" napisał Richard Curtis, który jest twórcą takich filmowych historii, jak "Cztery wesela i pogrzeb", "To właśnie miłość" czy "Notting Hill".

Film to rock'n'rollowa komedia o muzyce, marzeniach, przyjaźni oraz o długiej i krętej drodze prowadzącej do odnalezienia miłości życia.

Po tajemniczym wyłączeniu prądu na kilkanaście sekund, z historii świata znikają wszystkie ślady The Beatles – z kultury, pamięci i półek z płytami. Jack, wokalista i kompozytor, który próbuje przebić się w świecie muzyki, zaczyna grać piosenki Johna, Paula George’a i Ringo, a wszyscy na świecie słyszą je po raz pierwszy.

W filmie "Yesterday" w rolach głównych zobaczymy Himesha Patela, Lily James oraz Kate McKinnon.

Film trafi do polskich kin 12 lipca 2019, ale już jest dostępna jego ścieżka dźwiękowa.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.10.2019
GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

Sport


Reklama