Menu

Wyjątkowa książka dla wszystkich kobiet!

Wyjątkowa książka dla wszystkich kobiet!
Jesienna nowość to idealna propozycja na wieczór dla wszystkich kobiet. (Fot. A.Kuchnia-Wołosiewicz)
Portal Londynek.net z przyjemnością podjął się patronatu nad ciekawą publikacją. 'Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich...' to książka pełna prawdziwych historii o kobietach, które borykają się z codziennością w drodze do spełnienia marzeń.
Reklama

Książka "Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich…” powstała z potrzeby serca. Doświadczając w życiu trudnych sytuacji, człowiek stara się przywoływać obrazy osób, które też nie miały czy nie mają łatwo, ale sobie radzą. Dzięki temu można mieć siłę do walki.

Pomysł rozmów z takimi prywatnymi bohaterkami powstał z inicjatywy Agnieszki Kuchnia-Wołosiewicz. Początkowo wywiadów miały udzielać osoby, o których można powiedzieć, że nie są szerzej znane - jedynie w swoim lokalnym środowisku. Natomiast zaproszenie do projektu kobiet o zdecydowanie większej popularności wyszło od Małgosi Jurkowskiej.

Choć autorki mają już za sobą kilka publikacji (wspólny tekst pt. "Beata Szydło – zerwana umowa?”, a także książkę "AGATa – sekrety Pierwszej Damy”, którą Agnieszka napisała z Michałem Kramkiem, to jednak książka "Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich…” jest dla nich wyjątkowa. W tych historiach zapisało się w jakimś stopniu także ich życie.

Wywiady są dłuższe i krótsze. Niektóre bohaterki odkrywają się bardziej lub mniej. Nie zawsze też publikowane są ich zdjęcia. Każdy z portretów jest inny. Swoją historię opowiadają m. in.: malarka, poetka, biegaczka paraolimpijska, założycielka fundacji, bizneswoman, nauczycielka, modelka, a także 13-letnia Daria (autorka pracy plastycznej, która znalazła się na okładce).

Motto książki brzmi: "Życie jest straszniejsze i piękniejsze jeszcze jest…” Oznacza to, że pokazane zostały, nierzadko z całą dosadnością, te brutalne aspekty ziemskiej egzystencji, ale w ostatecznym rozrachunku nad wszystkimi bohaterkami świeci słońce, którym w każdym przypadku jest pogodna dusza, wiara w realizację życiowych celów i marzeń, a także w ludzi.

Ksążka pojawiła się już w pierwszej z internetowych księgarani - Ridero: https://ridero.eu/pl/books/nasze_prywatne_bohaterki_jestes_jedna_z_nich/

Wersja drukowana będzie dostępna tylko na Ridero i Alimero (jeszcze się tu nie ukazała), a w pozostałych e-księgarniach jako e-book.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.11.2019
GBP 5.002 złEUR 4.298 złUSD 3.885 złCHF 3.910 zł

Sport


Reklama