Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wybrano najpiękniejszą kobietę świata

Wybrano najpiękniejszą kobietę świata
Manushi Chhillar pokonała ponad 100 konkurentek do tytułu "Miss World". (Fot. Twitter/@feminamissindia)
Najpiękniejszą kobietą świata została Manushi Chhillar z Indii. Polska reprezentantka Magdalena Bieńkowska nie zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki.
Reklama

Finał Miss World 2017 odbył się tym razem w chińskim Sanya. Tytuł najpiękniejszej otrzymała 20-letnia studentka medycyny z Indii, Manushi Chhillar. Pierwszą wicemiss została Meksykanka Andrea Meza, drugą - Angielka Stephanie Hill. Miss Polski, Magdalena Bieńkowska, nie weszła do finałowej dziesiątki.

Chhillar, która pokonała ponad sto kandydatek, w czerwcu otrzymała tytuł Miss Foto w konkursie Femina Miss India. To była jej przepustka do udziału w konkursie Miss World 2017.

Wcześniej laureatka Miss Świata zdobyła też nagrodę People's Choice Awards w kategorii "Top modelka". Nowa królowa piękności jest także współzałożycielką fundacji "Beauty with a Purpose", która zbiera pieniądze na rzecz akcji humanitarnych na całym świecie.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2018
GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

Sport


Reklama