Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wkrótce nowa płyta Justina Biebera!

Wkrótce nowa płyta Justina Biebera!
Bieber był ostatnio nieszczęśliwy... (Fot. Getty Images)
Kanadyjski gwiazdor pop Justin Bieber pożegnał się z fanami. Jednocześnie zapowiedział wydanie nowej płyty. I słowa dotrzymał. Właśnie poinformował, że wkrótce ukaże się jego nowy album.
Reklama

Podczas finałowego koncertu na Coachelli u boku Ariany Grande pojawił się Justin Bieber. Wokaliści najpierw wykonali wspólnie piosenkę "Sorry", a potem Bieber zapowiedział, że wkrótce ukaże się jego nowy album.

Wcześniej piosenkarz ogłosił, że zawiesza karierę, aby zająć się swoimi prywatnymi sprawami. "Obecnie skupiam się na tym, by naprawić kilka poważnych problemów osobistych" - napisał na Instagramie.

"Przez całe moje nastoletnie życie i początki dorosłości koncertowałem. Jak pewnie zauważyliście, podczas ostatniej trasy byłem nieszczęśliwy. Nie zasłużyliśmy na to zarówno ja, jak i wy. Płacicie za to, by dostać energetyczny, pełen zabawy koncert, a ja nie mogłem wam tego dać. To było dla mnie emocjonalnie niemożliwe, zwłaszcza pod koniec trasy" - brzmi fragment oświadczenia Biebera. "Nie załamuję się, bo chcę wzmocnić moje małżeństwo i być kiedyś takim ojcem, jakim chciałbym być" - dodał gwiazdor.

Bieber został odkryty dzięki internetowym filmikom przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera. Pierwszy singel przyszłej gwiazdy "One Time", został wydany w maju 2009 r., a za jego produkcję odpowiadali między innymi The-Dream i Tricky Stewart. W listopadzie tego samego roku premierę miał debiutancki minialbum zatytułowany "My World", który uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż powyżej miliona egzemplarzy na terenie USA.

Wkrótce Bieber stał się pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z debiutanckiego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100.

W czerwcu 2011 r. magazyn "Forbes" umieścił artystę na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych postaci show-biznesu poniżej 30. roku życia. Przez 12 miesięcy piosenkarz zarobił 53 mln dol.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.08.2019
GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

Sport


Reklama