Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wiemy, kto wcieli się w filmową rolę Barbie!

Wiemy, kto wcieli się w filmową rolę Barbie!
28-letnia Margot Robbie zadebiutuje w nietypowej roli. (Fot. Getty Images)
Australijska aktorka Margot Robbie zagra rolę Barbie w filmie z udziałem prawdziwych aktorów - ogłosili producent zabawek Mattel i studio Warner Bros.
Reklama

Barbie, która obchodzi w tym roku swoje 60-lecie, była już bohaterką około trzydziestu filmów animowanych, z których jednak żaden nie był wyświetlany w kinach.

Film fabularny będzie nadzorowany przez nowy podmiot amerykańskiego giganta zabawkowego, Mattel Films. Współproducentem mam być LuckyChap Entertainment, firma producencka Margot Robbie.

Chociaż Mattel już dawno urozmaicił modele Barbie, nadając jej różne kolory oczu, włosów i skóry, a także oferuje więcej niż kilka różnych rozmiarów, grupa jednak wybrała długowłosą blondynkę o niebieskich oczach na wielki debiut ekranowy Barbie.

"Jestem bardzo zaszczycona mogąc zagrać tę rolę i stworzyć film, który, jak sądzę, będzie miał wyjątkowo pozytywny wpływ na dzieci i publiczność na całym świecie" - przekazała aktorka, cytowana w oświadczeniu.

W wieku 28 lat Margot Robbie ma już za sobą bogatą karierę z dwudziestoma filmami na koncie, w tym "Mary Stuart, Queen of Scotland" (2018), "Suicide Squad" (2016) lub "Ja, Tonya" (2017), która przyniosła jej nominację do Oscara dla najlepszej aktorki.

"W ciągu 60 lat marki Barbie zainspirowała dzieci do wyobrażenia siebie w ambitnej roli księżniczki lub prezydenta" - komentowała Margot Robbie, która da życie Barbie Millicent Roberts, bo tak brzmi jej pełne imię.

Rok 2018 był dobry dla Barbie, której sprzedaż wzrosła o 15 proc. w pierwszych dziewięciu miesiącach roku do 698 milionów dol. W sumie ponad miliard Barbie sprzedano od czasu jej pojawienia się na targach zabawek w Nowym Jorku, 9 marca 1959 roku.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.07.2019
GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

Sport


Reklama