Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wielkie odliczanie Kylie Minogue!

Wielkie odliczanie Kylie Minogue!
Kylie Minogue zapowiedziała niespodziankę dla swoich fanów... (Fot. Getty Images)
Australijska gwiazda pop Kylie Minogue informowała fanów, za pomocą zegara odmierzającego czas, że niebawem ogłosi coś nowego. Odliczanie zakończone: 28 czerwca ukaże się zbiór największych przebojów piosenkarki.
Reklama

Album "Step Back In Time: The Definitive Collection", zbiór największych przebojów Kylie, to piąte tego typu wydawnictwo w jej dyskografii.

Na albumie będzie można znaleźć nową piosenkę, "New York City", którą Kylie nagrała na wydany w 2018 roku album "Golden".

"Step Back In Time: The Definitive Collection" ukaże się na płycie CD, winylu, kasetach magnetofonowych oraz w wersji cyfrowej.

Ostatni album Kylie to płyta "Golden", która zadebiutowała na pierwszym miejscu listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Australii. W Polsce płyta dotarła do 23. miejsca.

Kylie Ann Minogue zyskała sławę występując w australijskiej operze mydlanej "Sąsiedzi".

Z czasem Minogue została piosenkarką i osiągnęła niezwykły sukces zarówno komercyjny, jak i artystyczny. Znana jest pod wieloma pseudonimami, z których najbardziej rozpoznawalne to "Księżniczka Popu" ("Princess of Pop") lub "Bogini Popu" ("Goddess of Pop").

Urodzona i wychowywana w Melbourne, Kylie od 1990 roku mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Po podpisaniu kontraktu z firmą Parlophone, nagrała album "Fever", który był wielkim sukcesem na całym świecie, również w Stanach Zjednoczonych. Singel promujący płytę "Can't Get You Out of My Head" stał się jednym z najlepiej sprzedających się singli w pierwszej dekadzie XXI wieku.

Inne wielkie hity Minogue to m.in. "I Should Be So Lucky", "Hand on Your Heart", "Better the Devil You Know", "Confide in Me", "Spinning Around", "2 Hearts".

Do 2015 roku, Minogue sprzedała na całym świecie ponad 80 milionów płyt. Ma na swoim koncie wiele tras koncertowych i otrzymała nagrodę dla "Australijskiego Wykonawcy Roku". Minogue otrzymała też nagrodę Orderu Imperium Brytyjskiego w 2008 roku.

Minogue została również uhonorowana stopniem doktora naukowego przez Anglia Ruskin University za swoją działalność związaną z walką z rakiem piersi.

Minogue jest najstarszą córką księgowego Rona Minogue i walijskiej tancerki Carol Minogue. Jej młodsza siostra Danii też jest piosenkarką, a brat Brendan operatorem telewizyjnym. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.09.2019
GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

Sport


Reklama