Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wielki skandal w Hollywood!

Wielki skandal w Hollywood!
Wśród aktorek, które były molestowane przez Weinsteina, była m.in. Angelina Jolie... (Fot. Getty Images)
Hollywood przeżyło już niejeden skandal, ale ten ostatni wstrząsnął gwiazdami. Producent Harvey Weinstein molestował aktorki, angażowane do jego filmów. Jego nadużycie władzy to skandal. Kobiety, które odważyły się głośno o tym powiedzieć, są bohaterkami - skomentowała Meryl Streep.
Reklama

Wśród aktorek, które odważyły się opowiedzieć o molestowaniu, jakiego miały doznać ze strony producenta, m.in. "Pulp Fiction" czy "Django", znalazły się Gwyneth Paltrow i Angelina Jolie.

Gwyneth Paltrow miała paść ofiarą Weinsteina w wieku 22 lat, gdy dostała angaż w adaptacji powieści Jane Austen "Emma". Przed rozpoczęciem zdjęć aktorka została zaproszona do jednego z hoteli w Beverly Hills na spotkanie robocze. Jak twierdzi, producent składał jej dwuznaczne propozycje i dotykał ją wbrew jej woli.

Podobną historię przytoczyła Angelina Jolie, która współpracowała z Weinsteinem przy okazji filmu "Gra w serca" z 1998 roku. "Miałam złe doświadczenia z Harveyem Weinsteinem w młodości, co poskutkowało tym, że później nie chciałam już z nim pracować i ostrzegałam przed tym innych" - oświadczyła aktorka.

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że o całej sprawie mieli wiedzieć amerykańscy aktorzy m.in. Russell Crowe czy Matt Damon. To właśnie pod ich naciskiem sprawa miała zostać zamieciona pod dywan, a producent nie ponosił żadnej odpowiedzialności.

Żona producenta Georgina Chapman uznała jego postępowanie za niewybaczalne. W oficjalnym oświadczeniu poprosiła o spokój dla siebie i dwójki małych dzieci. 

Tymczasem zgłasza się coraz więcej znanych aktorek, które potwierdzają karygodne zachowania Weinsteina...

Komentarze


  • Martin
    12 października 2017, 12:09

    Czy ktos odkryl Ameryke w konserwach??? Tak samo od lat kazdy wie ze cpaja itp a seks byl dawno przed cpaniem. Widac ze pseudo "aktorki" zrobilyby wszystko zeby sie dorobic - zero honoru i zero wstydu (jaki wstyd przyznac sie po czasie ze ktos sie puscil (czesto zamezny, zonaty)) dlaczego odrazu nie zadzwonila taka Angelina i Lawrence i inne puszczalskie na Policje??? Moze wystarczajaco im za to zaplacil (zamiast w domu publicznym zaplacic-zaplacil im za niby zagrana role-jako czesc kontraktu). Teraz juz zarobione to im sie jezyki i rzadzaca zalaczyla. Za chwile beda nastepne (moze jeszcze jakies odszkodowanie wpadnie-bedzie na narkotyki) i inni. Za chwile ktos sie zacpa i pozniej wielkie zdziwienie-jaki ten swiat falszywy

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2018
GBP 4.837 złEUR 4.303 złUSD 3.682 złCHF 3.833 zł

Sport


Reklama