Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wesołowski na treningu z Lewandowską czuł się... niemęsko?

Wesołowski na treningu z Lewandowską czuł się... niemęsko?
Wesołowski pojawił się na warsztatach prowadzonych przez Lewandowską. (Fot. PAP Life)
Jakub Wesołowski podzielił się swoją sportową historią z uczestniczkami obozu Anny Lewandowskiej. Kiedyś trenerka dała mu niezły wycisk... Wówczas czujesz się niemęsko, bo okazuje się, że jesteś bardzo słaby - żartuje aktor.
Reklama

Jednym z gości specjalnych obozu organizowanego przez Annę Lewandowską był aktor Jakub Wesołowski. "Znam Kubę od wielu lat... ale to, w jaki sposób poprowadził wykład dla uczestników... WOW! Jestem pod wrażeniem! Potrafi inspirować! To człowiek o wielkim sercu i ambicjach!" - napisała pod wspólnym zdjęciem trenerka. Co dokładnie Wesołowski robił na obozie? Aktor zaprzeczył, jakoby był tam coachem.

"Po prostu miałem wielką frajdę pogadać z prawie setką uśmiechniętych, energicznych dziewczyn, które chcą złapać życie i z nim powalczyć. Miałem przyjemność opowiedzieć swoje losy, tudzież doświadczenia, które mi towarzyszą jako sportowcowi-amatorowi. W moim życiu biegowym też się sporo działo i też doświadczyłem różnych rzeczy" - informuje aktor.

Wesołowski przyznaje, że to był dobry czas, pełen pozytywnej energii. "Mam nadzieję, że podarowałem tym dziewczynom trochę energii, ale czuję, że sam też od nich trochę jej wziąłem" - przekonuje.

Czy podczas obozu Lewandowska zafundowała Wesołowskiemu jakiś trening? "Nie, choć już kiedyś miałem przyjemność trenować z Anią i nie zamierzam do tego wracać... Wówczas czujesz się niemęsko, bo okazuje się, że jesteś bardzo słaby" - żartuje.

"I tak Cię przekonam do jarmużu i buraka" - dodała Lewandowska pod zdjęciem. Czy aktor przekonał się do tych warzyw? "Ania na razie tylko mi groziła - miejmy nadzieję, że jej to się nie uda" - żartobliwie kwituje Wesołowski.

Komentarze


  • Sztuczny uśmiech,sztuczne
    14 lutego, 07:21

    To głupie babsko nie da o sobie zapomnieć!! Ale ma parcie na szkło!!!,nie wystarczy kasa męża i dziecko musi być na wszystkich portalach

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama