Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Urodzinowa Cielecka: W szczęściu zawiera się wszystko

Urodzinowa Cielecka: W szczęściu zawiera się wszystko
Magdalena Cielecka podczas premiery autorskiej kolekcji W.Kruk - Przyjaźń. (Fot. PAP Life)
Magdalena Cielecka świętuje dziśą 46. urodziny. Czego życzyć aktorce? Szczęścia. W tym zawiera się wszystko, bo i zdrowie, i praca, i bliscy, i powodzenie, i jakiś taki spokój oraz wolność - informuje Cielecka.
Reklama

Magdalena Cielecka urodziła się 20 lutego 1972 roku w Myszkowie. Aktorka znana jest m.in. z filmów "Zakochani", "Samotność w sieci" czy "Córki dancingu" oraz seriali, np. "Hotel 52" czy "Czas honoru".

Czego życzyć aktorce, czego brakuje jej do szczęścia? "Nie wiem, czy czegoś brakuje mi do szczęścia, ale życzyć trzeba po prostu szczęścia. W tym zawiera się i zdrowie, i praca, i bliscy, i powodzenie, i jakiś taki spokój oraz wolność. W tym jest wszystko, więc po prostu szczęścia" - przekonuje.

Cielecka - która wraz z aktorką Mają Ostaszewską stworzyła ambasadorską kolekcję biżuterii - przyznaje, że błyskotki to dobry pomysł na prezent, pod pewnym warunkiem... "Trzeba dobrze znać obdarowywaną osobę, ponieważ tylko wtedy ma to sens. Wówczas wiemy, co takiej osobie się podoba, wiemy, co ją cieszy" - zauważa.

Aktorka przyznaje, że na co dzień raczej nie chodzi w biżuterii, ponieważ zazwyczaj jest w pracy. "Moje bohaterki ubierane są w garderobie. Na planie to nie jestem ja, to nie są moje rzeczy, więc biżuteria dana jest mi razem z kostiumem" - tłumaczy i zaznacza, że bardzo lubi zakładać biżuterię na wyjścia. "Biżuterię zakładam najczęściej na wieczór albo żeby podkreślić okazję" - kwituje.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2018
GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

Sport


Reklama