Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Troye Sivan powraca z nowym singlem!

Troye Sivan powraca z nowym singlem!
Troye Sivan to zdaniem wielu jeden z najbardziej utalentowanych piosenkarzy z młodego pokolenia. Swoją popularność zawdzięcza portalowi YouTube. (Fot. Getty Images)
Troye Sivan wydaje nowy singiel i wideo. Utwór My My My! zapowiada nowy album artysty, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę tego roku.
Reklama

Debiutancki album Troye Sivana "Blue Neighborhood" z 2015 roku sprzedał się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie i uzyskał nagrodę Gold w Stanach Zjednoczonych. Suma odsłuchów przekroczyła miliard, a liczba wyświetleń klipów kształtuje się na poziomie 500 milionów.

"New York Times" okrzyknął Troye'a mianem "prototypu przyszłej światowej gwiazdy muzyki pop". Młody australijski artysta pojawił się m.in. na okładkach magazynów "Rolling Stone" czy "V Magazine". Associated Press uznało album "Blue Neighborhood" za #1 w 2015 roku. "TIME" określił Troye'a jednym z najbardziej wpływowych nastolatków.

"My My My!" - to pierwszy singiel z nadchodzącego nowego albumu Troye'a Sivana. Teledysk, został wyreżyserowany przez Granta Singera (Lorde, The Weeknd).

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama